کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره


مرکز تخصصی ترمیم مو تیامسیس

خداوند متعال مو را برای زیبایی بندگانش قرار داده است. مرکز فوق تخصصی تیامسیس با ده سال سابقه در زمینه ترمیم مو و اجرای ترمیم بیش از ۱۵۰۰۰ نفر از هموطنان ، رتبه اول را در زمینه واردات مو و ترمیم مو و پخش سراسری آن به کل کشور دارد. از این رو، دو فاکتور کیفیت طبیعی بودن بهمراه قیمت مناسب همواره سر لوحه کار ماست. و به این میبالیم با کمک شما بزرگترین پخش واجرای ترمیم موی کشور را دارا هستیم.

روش کار ترمیم تیامسیس

ترمیم مو به روش های مختلفی مانند نتورک، شبکه ای ، رویال، کریستال، هالیوودی و… انجام میشود که همگی مفید و موثر بوده و کلیت کار در آنها به یک صورت است، برای این منظور یک لایه توری نازک که که حجم مناسبی از موهای اهدایی شخص بر روی پوست سر به وسیله چسب نصب می شود. توجه داشته باشید که این روش نیازمند مراقبت و ترمیم دوره ای بوده تا شما بتوانید همواره موهایی زیبا، شفاف و زنده را در ناحیه مورد نظر داشته باشید.

دوام و عمر ترمیم مو

دوام و طول عمر ترمیم مو به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله مهم ترین آنها خوب نگهداری کردن از آن در کنار تمدید سالیانه و یا دو سال یکبار است. مطمئنا در صورتی که شخص به تمام نکاتی که پزشک معالج به وی خواهد گفت عمل نماید می تواند برای مدت زمان بسیار طولانی از ترمیم موی خود استفاده نماید همچنین ترمیم مو به صورتی است که در صورت تمدید به موقع آن می توان همیشه آنرا مانند روز اول سالم، زنده و زیبا دید

معایب و عوارض ترمیم مو

ترمیم مو با توجه به اینکه بر روی سطح پوست انجام می شود و مانند روش کاشت مو سوراخی بر روی سر ایجاد نمی کند دارای عوارض بسیار کمی بوده و در صورتی که عوارضی نیز برای فرد رخ دهد در مدت زمان کوتاهی و توسط خود فرد قابل رفع خواهد بود از این رو است که ترمیم مو را یکی از بدون عوارض ترین روش های بازگردانی موهای از دست رفته می دانند که شما می توانید همینک خدمات ترمیم مو را از کلینیک ترمیم مو تیامسیس دریافت کنید

پروتز و ترمیم مو سر

کاشت مو فرایندی است که طی آن گرافت چند سانتی متر مربعی از پشت سر برداشته میشود و موهای داخل گرافت به ناحیه دچار ریزش انتقال می یابد. طبیعتا دوره نقاهت ، خونریزی، ، درد فراوان، باد کردن چشمها، استراحت چند هفته ای، ظاهری زشت دوره نقاهت، هزینه بسیار بالایی دارد . همین عوامل سبب شده تا  افراد به دنبال روشی باشند که علاوه بر نداشتن چنین مضراتی موهای پر تراکم و پر حجم به افراد بدهد.

چون در کاشت مو  به هیچ وجه چنین امکانی که تراکم بالای مو و عدم ریزش موی کاشتی به فرد بدهد,  وجود ندارد.

بنابراین روش ترمیم مو با تاییدیه وزارت بهداشت جایگزین بسیار مناسبی در چند سال اخیر بوده و بسیاری از ورزشکاران ، هنرمندان، سلبریتی ها،  و……از آن استفاده میکنند تا بدین ترتیب دامنه تغییرشان نسبت به هزینه ای که انجام میدهند  مناسب  باشد.

همانطور که در مشاوره های مشاوران ما از هر ۱۰نفر ۵ نفر آنها کسانی هستند که تجربه دلخواهی از کاشت مو ندارند .

اجرای پروتز با کیفیت بهتر از هزاران روش درمانی دیگر اثر بخش است.

مرکز تخصصی ترمیم مو تیامسیس

اطلاعات تماس

آدرس

آدرس : کرج، عظیمیه، بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد 9

شماره تلفن

شرکت اصلی : 026-34090153
تلفن همراه : 09031131190

پشتیبانی

پشتیبانی مشتریان : info@tyamsis.com
Instagram : Tyamsis_beauty

ارسال پیام