پرسش و پاسخ

سوالات پاسخ داده شده

در این بخش از سایت به برخی از متداول ترین سوالاتی که شما پرسیده اید پاسخ داده شده است و می توانید پاسخ آن ها را در مقابل سوال مشاهده نمایید و در صورتی که پاسخ سوال خود را دریافت نکردید برای دریافت پاسخ خود با کارشناسان ما تماس بگیرید .
جراحی ترمیم مو چگونه است؟

در پروسه جراحی ترمیم مو، پزشک متخصص فولیکول های مویی را از ناحیه پشت سر که به بانک موی فرد شهرت یافته است (جایی از سر که احتمال ریزش مو در آن نواحی کمتر بوده و موهای موجود در این بخش از سر افراد قوی تر می باشند) جدا کرده و در نواحی خالی شده سر که نیاز به ترمیم  دارند جایگذاری می نماید. موهای کاشته شده در نواحی طاسی سر بیمار دارای قابلیت رشد و نمو بوده و شبیه به موهای طبیعی خود فرد عمل می کنند. این موهای برای تمام عمر فرد در همان ناحیه باقی می مانند و فردی که عمل جراحی ترمیم مو انجام می دهد دیگر هیچ گاه در نواحی ترمیم شده دچار طاسی نمی گردد زیرا پیش از آنکه پروسه کاشت انجام شود مشکلی که موجب ریزش موهای فرد شده است در بدن او برطرف می گردد و علاوه بر این موهای نواحی پشتی سر بسیار قوی و مقاوم بوده و به راحتی نابود نمی شوند.

هزینه جراحی ترمیم مو چقدر است؟

هزینه جراحی ترمیم مو را پارامترهای متعددی تحت تاثیر قرار می دهند که از جمله این پارامتر های می توان به تعداد جلسات ترمیم، مساحت ناحیه طاسی سر فرد، میزان پر پشتی موی در خواستی فرد و شهرت و تخصص پزشک متخصص جراحی ترمیم مو را نام برد. در واقع معمولا هر چقدر که پزشکان از شهرت و محبوبیت بیشتری برخوردار باشند انجام عمل جراحی ترمیم مو نزد آنها بیشتر هزینه بر خواهد بود. در حالت کلی می توان گفت که هزینه جراحی ترمیم مو بر حسب تعداد فولیکول های موی کاشته شده و هزینه دریافتی پزشک برای کاشت هر فولیکول تعیین می گردد.

آیا جراحی ترمیم مو درد ناک است؟

برای پروسه جراحی ترمیم مو به بیماران در نواحی برداشت و همچنین نواحی ترمیم داروی بی حسی موضعی تزریق می گردد. بسیاری از بیماران در صحبت هایی که پس از انجام جراحی با آنها انجام شده است گفته اند که پس از تزریق داروی بی حسی دیگر هیچ گونه درد یا ناراحتی نه در ناحیه برداشت موها و نه در ناحیه کاشت موها احساس نکرده اند. البته برخی از بیماران اعلام نمودند که پس از جراحی تا چند روز احساس بی حسی در نواحی ترزیق دارو داشته اند و پس از چند روز حس سر آنها باز گشته است. بسیاری از بیمارانی که تحت عمل جراحی کاشت مو قرار گرفته اند پس از جراحی اعلام نموده اند که اصلا انتظار نداشتند که هیچ گونه درد و ناراحتی در حین عمل و پس از آن احساس ننمایند.

پروسه جراحی ترمیم مو چه مقدار زمان می برد؟

طول زمان جراحی به حجم ناحیه طاسی سر فرد و میزان پرپشتی موهای درخواستی او بستگی دارد. در حالت کلی برای کسانی که نزدیک به 3000 پیوند دریافت می نمایند این پروسه چیزی در حدود 10-12 ساعت به طول می انجامد و لذا اغلب پزشکان بیمار را صبح به اتاق عمل می برند و در حدود غروب کار جراحی بیمار به پایان می رسد.

آیا مو های کاشته شده طبیعی به نظر می رسد؟

اگر کاشت مو توسط افراد متخصص که در کار خود حرفه ای هستند انجام شود می تواند آنقدر طبیعی به نظر برسد که حتی آرایشگر موی شما هم نتواند تشخیص دهد که موهای شما کاشته شده است. البته تکنیک ها و میزان مهارت جراحان مختلف بسیار متفاوت می باشد و لذا نتایج حاصل از کار آنها نیز بسیار متفاوت می باشد. از این رو انتخاب کلینیک معتبر و پزشک متخصص مورد اعتماد برای پروسه کاشت مو کاری دشوار می باشد. اما اگر شما به دنبال آن هستید که پس از پروسه کاشت مو به نتایجی بسیار طبیعی و زیبا دست یابید باید در انتخاب پزشک خود نهایت دقت را به کار بگیرید.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *