کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

ترمیم ابرو

ترمیم ابرو یکی از روش های بسیار پرطرفدار در میان بانوان می باشد که از آن جهت اصلاح عیوب ابرو استفاده می کنند. مانند مو، ابرو نیز ممکن است در نواحی خاصی دچار ریزش شود و قسمت هایی از آن کم پشت باشد. همانطور که برای درمان ریزش و کم پشتی مو از روش هایی مانند ترمیم مو و پروتز مو استفاده می شود در مورد ابرو نیز روش هایی این چنینی مانند ترمیم ابرو وجود دارد. در این مقاله به توضیحی در رابطه با ترمیم ابرو پرداخته شده است.

ترمیم ابرو چیست؟

ابروها نقش مهمی را در زیبایی سیمای افراد ایفا می کنند و در صورتی که نوحی از آن خالی باشد بسیاری از افراد از مدادهای ابرو برای پر کردن آن ناحیه استفاده می کنند. اما تجربه ثابت کرده است که استفاده دائم از مدادهای آرایشی ابرو باعث ریزش موهای ابرو شده و در طولانی مدت ابرو دچار ریزش و خالی شدن می شود. از این روش هایی مانند هاشور کردن ابرو وجود دارد که می توان به صورت کاملا طبیعی به اصلاح نقص های ابرو پرداخت و ابرویی کاملا طبیعی داشت. پس از انجام هاشور نیاز به انجام ترمیم می باشد که کمی بعد از انجام هاشور انجام می گردد و باعث تثبیت رنگ ابرو می شود.

نحوه انجام ترمیم ابرو

برای انجام هاشور و ترمیم ابروها در ابتدا چهره فرد را بررسی کرده و خطوطی را توسط خط کش بر روی قسمت ابروها رسم کرده و زاویه سازی متناسب با چهره انجام می شود. پس از آن باید ناحیه ابروها کاملا بی حس شود تا فرد دردی را در حین هاشور و ترمیم احساس نکند. بعد از این که کاملا بی حس شد سوزن های مخصوصی وجود دارد که با استفاده از آنها رنگدانه هایی را در میان ابروها و بر طبق خطوط رسم شده تزریق می کنند و خطوطی که به شکل تارهای ابرو می باشند در میان ابرو جای می گیرند.

زمان مناسب برای ترمیم

پس از این که هاشور را انجام دادید حدود یک ماه بعد از آن باید جهت ترمیم مراجعه نمایید تا اصلاحاتی بر روی ابرو انجام گیرد و هاشورها تثبیت گردند. برای ترمیم نیز همان مراحل هاشور زدن تکرار می شود اما شدت کمتری را نسبت به هاشور اصلی خواهد داشت. همچنین به علت زیرسازی رنگی که از هاشور قبلی وجود دارد میزان رنگ کمتری مورد استفاده قرار می گیرد.

تعداد جلسات ترمیم معمولا همان یک جلسه ای که پس از هاشور انجام می گیرد، خواهد بود و در صورتی که از کلینیکی که متخصصان با تجربه و متخصص در آن همکاری دارند استفاده نمایید نیازی به ترمیم های زیاد نمی باشد و همان یک جلسه کفایت می کند.

اصلاح مدل هاشور

ممکن است پس از مدتی از مدل ابروهای هاشور شده خود خسته شوید و تمایل به عوض کردن مدل آن داشته باشید. برای این کار با مراجعه به کلینیک های معتبر می توانید با جلسات ترمیم به اصلاح ابروی خود بپردازید و رنگ و یا مدل ابروی خود را تغییر دهید.

پس از انجام هاشور و ترمیم به هیچ عنوان ابروی خود را نخارانید تا مرحله بهبود به سرعت طی شود. در صورت پوسته پوسته شدن ابرو نگران نباشید چون این علامت بهبود ابرو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *