کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

کاشت مو به روش BHT

به جرئت می توان گفت که کاشت مو به روش BHT عجیب ترین شیوه کاشت موی دائم است. در این مقاله شما را با کلیات کاشت مو به روش BHT آشنا نموده و نکات کاربردی بسیاری در این خصوص بیان می نماییم. در انتهای این مقاله نیز به یک روش جایگزین مناسب برای کاشت مو با عنوان ترمیم و پروتز مو اشاره خواهیم نمود. پس در ادامه با ما همراه باشید.

علت ابداع و بکارگیری کاشت مو به روش BHT

ریزش مو در برخی از افراد به حدی است که تقریبا چیزی از موهای روی سر باقی نمی ماند. ممکن است در ناحیه گیجگاهی و پشت سر تعداد پراکنده ای موی نازک و غیر مقاوم مشاهده گردد اما چنین منبعی قادر به رفع نیاز فرد در کاشت موی طبیعی و در خصوص اهدای مو نخواهد بود. چرا که خود نیز به دریافت مو نیاز دارد. چنین موهایی به احتمال زیاد به مرور زمان دچار ریزش شده و فرد با طاسی کامل مواجه می گردد. علم پزشکی به دنبال ارائه یک پاسخ منقطی به درخواست کاشت موی دائمی در این افراد، کاشت مو به روش BHT را ابداع نمود.

مهمترین نقاط اهدا کننده مو در کاشت مو

مهمترین منطقه ای که می توان برای دریافت مو مورد توجه قرار داد، ریش صورت و موهای روی قفسه سینه افراد خواهد بود. موی ریش از ناحیه زیر چانه و گردن فرد استخراج شده و برای موهای قفسه سینه محدودیت خاصی وجود ندارد. به جز این نقاط، ممکن است پزشک مبادرت به برداشت مو از دیگر نقاط بدن نماید. تمامی این موارد به نتایج آزمایشات و بررسی های صورت گرفته بر روی بیمار و نظر نهایی پزشک مرتبط است.

محدودیت های مربوط به دریافت مو در کاشت مو به روش BHT

برداشت مو در نقاط مختلف بدن با محدودیت های کمی و کیفی روبرو است. بدین معنا که در دیگر نقاط بدن فرد، تعداد مشخصی از مو قابل برداشت بوده و بیشتر از آن امکان پذیر نمی باشد. چرا که ممکن است به شدت به ظاهر طبیعی صورت و بدن آسیب برساند. گذشته از مسائل کمی می توان به مسائل کیفی اشاره نمود. برداشت واحدهای فولیکولی از نقاط بدن و بویژه در ناحیه ریش، با تحرک پوست و التهاب آن همراه بوده و ممکن است بسیاری از موهای موجود در گرافت ها، در زمان استخراج دچار آسیب شوند.

عدم هماهنگی بافت موی سر و موی بدن

موی سر و موی بدن تفاوت های ظاهری و ماهوی بسیاری با یکدیگر دارند. موی سر در مقایسه با موی ریش دارای ضخامت کمتر و در مقایسه با موی قفسه سینه، از ضخامت بیشتری برخوردار است. اصولا موی ریش تیره تر و صاف بوده و موی قفسه سینه روشن تر و مجعد می باشد. موی سر ممکن است صاف و یا مجعد باشد اما میزان صافی و فر بودن آن هرگز قابل مقایسه با موی ریش و موی قفسه سینه نخواهد بود.

احتمال ریزش موی سر پس از کاشت مو به روش BHT

موهایی که در کاشت مو به روش BHT بر روی سر کاشت می شوند، هر چند موی طبیعی هستند اما برای بافت سر مناسب نبوده و ممکن است نتیجه مطلوبی را به دنبال نداشته باشد. تصور کنید پس از روزهای بسیار زیادی که جهت برداشت، کاشت مو و دوره های رویش موی طبیعی سپری می شود، در انتها با ریزش موی شدید و طاسی مجدد روبرو گردید. احساس ناخوشایندی خواهد بود. اما شما به راحتی قادر به داشتن موهایی متراکم با یک نتیجه قطعی خواهد بود. می پرسید چگونه؟ در ادامه توضیح خواهیم داد.

پروتز مو بهترین جایگزین کاشت مو به روش BHT

پروتز مو چندیست که در میان بانوان مطرح می گردد. اما خبر خوب اینکه این روش برای آقایان نیز کاربرد دارد. در صورتی که به طاسی و یا ریزش شدید موی سر مواجه شده اید لازم به استفاده از روش های عجیب و غریب و پر هزینه کاشت مو نخواهید بود. کافیست به یک مرکز معتبر مانند مرکز پروتز مو و ترمیم مو تیامسیس جهت ترمیم و پروتز مو مراجعه نموده و جهت انجام پروتز مو نوبت بگیرید. پس از آن سالانه باید مبادرت به ترمیم مو نمایید. این روش بهترین روش برگزیده شده جهت کاشت نیمه دائم مو بوده و کاملا با کلاه گیس و موهای مصنوعی متفاوت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *