کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

کاشت مو بدون جراحی

کاشت مو بدون جراحی یکی از آرزوهای افرادیست که با مشکل طاسی و یا کاهش شدید تراکم موی سر مواجه هستند. آیا امکان کاشت مو بدون عمل جراحی وجود دارد؟ بستگی دارد مقصود ما از کاشت مو چه چیزی باشد. مقصود کاشت موی دائمی است و یا کاشت موی نیمه دائمی که امروزه با عنوان پروتز مو شناخته می شود؟ در ادامه به تشریح تفصیلی این موضوع خواهیم پرداخت.

کاشت موی دائم و نیمه دائم

مقصود از کاشت موی دائم، پیوند مو از ناحیه ای با عنوان بانک مو به نقاطی از سر می باشد که دچار طاسی شده اند. پیوند مو در زمره پیوند عضو بوده و قطعا یک جراحی پزشکی خواهد بود. کاشت موی نیمه دائم، به معنای کاشت تارهای طبیعی در بافت داخلی پوست سر نبوده و شامل تارهای بسیار ظریف موی مصنوعی است که با قرار گرفتن در یک پروتز مشبک با امکان جریان هوا در کف سر، مویی متراکم و حالت پذیر را بدون امکان ریزش برای شما فراهم می نماید.

روش های نوین کاشت مو

در یک دسته بندی کلی، روش های کاشت مو را با دو عنوان ذیل معرفی می کنند:

  • کاشت مو به روش FUT
  • کاشت مو به روش FIT و یا FUE و روش هایی که با اقتباس از آن ابداع شده اند.

روش اول با درد و خون ریزی، دوره درمانی و نقاهت طولانی، عوارض بسیار ناخوشایند، امکان بسیار زیاد ریزش موی مجدد و مواردی از این دست همراه خواهد بود. اما روش دوم و روش هایی که با اقتباس از آن ابداع شده اند دارای تبعات و عوارضی کمتر از روش FUT دارند.

کاشت موی دائم بدون عمل جراحی امکان پذیر نیست

بسیاری از موسسات کاشت مو در تبلیغات بسیاری از کاشت مو به روش FIT و یا FUE و روش هایی که با اقتباس از آن ابداع شده اند با عنوان کاشت موی بدون جراحی یاد می کنند. به خاطر داشته باشید که کاشت موی دائم بدون عمل جراحی امکان پذیر نخواهد بود. در این روش های مدرن تر، میزان خونریزی و یا ایجاد اسکار و دلمه های خونی کاهش پیدا می کند اما این امر به معنای کاشت موی دائم بدون عمل جراحی نخواهد بود.

پروتز مو یک روش مناسب و بدون عمل جراحی

زمانی که از کاشت مو بدون جراحی سخن به میان می آید بدون شک یک کاشت موی نیمه دائم با عنوان پروتز مو مد نظر می باشد. کاشت موی دائم و نیمه دائم دارای نتایج یکسانی بوده و هر دو تراکم موی سر را افزایش می دهند، با این تفاوت که کاشت موی نیمه دائم در پروتز مو بسیار راحت تر، بدون درد سر، نتیجه بهتر و مقرون به صرفه تر خواهد بود.

قیمت کاشت مو

اگر کاشت مو به طرق پزشکی و پیوند واقعی موی طبیعی را در نظر بگیریم، قیمت کاشت مو به هزینه های میلیونی و در دفعات مختلف مراجعه به متخصص و درمان عوارض و مواردی از این قبیل منتهی میگردد. اگر از روش های مدرن تر که در تبلیغات با عنوان کاشت موی بدون عمل جراحی سخن بگوییم، قیمت ها بسیار بالاتر رفته و فرد موظف است برای یک اقدام بدون نتیجه قطعی، هزینه های بسیار گزافی را متحمل گردد. اما قیمت پروتز مو بویژه در آقایان بسیار مقرون بصرفه بوده و تقریبا معادل یک سوم تا یک چهارم هزینه کاشت مو دائم است.

کاشت موی دائم بهتر است یا کاشت موی نیمه دائم

کاشت موی دائم می تواند دسته ای از موهای متراکم و قابل رشد را برای شما به ارمغان بیاورد با این حال ممکن است در زمان کاشت، الگوی ریزش مو تکمیل نشده باشد و یا اینکه طراحی کاشت مو و حفظ تناسب آن با صورت به خوبی انجام نگیرد، ممکن است با عوارض بسیاری که ناشی از کاشت مو به صورت دائم است مواجه شوید و یا اینکه پس از مدتی دچار ریزش موی مجدد و غیر قابل درمان گردید، اما پروتز مو با هیچ کدام از این مسائل روبرو نبوده و می تواند یک نتیجه قطعی را بدون تحمل کوچکترین عارضه ای به دنبال داشته باشد.

ترمیم مو به چه معناست؟

اگر پروتز مو را به عنوان روش کاشت مو در نظر گرفته اید باید با ترمیم مو نیز آشنا شوید. ترمیم مو به تمدید های سالانه ی پروتز مو می گویند. در این روش شما باید به متخصص خود مراجعه نمایید و موهای الصاق شده را مجددا فیکس نموده و کف سر را به لحاظ بروز عفونت های قارچی ناشی از عدم مراقبت چک نمایید. نگران نباشید. عفونت قارچی یک عارضه متداول در پروتز مو نمی باشد و در صورت عدم مراقبت بیمار به وجود می آید. بنابراین استحمام و تمیز نگه داشتن موها و کف سر، بهترین طریقه جلوگیری از بروز عفونت قارچی شکل است.

در صورتی که مایلید تا با استفاده از روش پروتز مو، موهای از دست رفته خود را بازگردانید می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و از مرکز تخصصی پروتز و ترمیم مو تیامسیس وقت مشاوره حضوری و معاینه را دریافت نمایید تا در صورت مناسب بودن شرایط بتوانید در یک جلسه با انجام پروتز مو کلیه موهای از دست رفته خود را بازگردانده و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *