کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

کاشت مو از ناحیه ریش

یکی از عجیب ترین ابداعات دنیای پزشکی برداشت مو از ناحیه ریش و پیوند آن به ناحیه سر در نقاط طاس شده می باشد. این عمل کاشت مو به روش BHT نامیده می شود. اگر شما نیز دچار طاسی و یا تراکم شدید کاهش موی سر شده اید، بهتر است با ما همراه بوده و اطلاعات مفیدی در خصوص کاشت مو از ناحیه ریش بدست آورید. مطالعه مباحث پایانی در خصوص پروتز مو و ترمیم مو نیز خالی از لطف نخواهد بود.

بانک موی ضعیف، علت اصلی کاشت مو از ناحیه ریش

زمانی که بانک موی انسان ضعیف بوده و قادر به ارائه مو برای کاشت در نقاط کم تراکم نباشد، برداشت مو از ناحیه ریش و دیگر نقاط بدن انجام می شود. محلی که مو از گرافت خارج می گردد، قسمت زیر چانه و گردن است و از نقاطی که قابل رویت باشد برداشت صورت نمی گیرد.

محدودیت های برداشت از ناحیه ریش

کاشت مو از ناحیه ریش با محدودیت های جدی روبرو می باشد. اولین و اصلی ترین محدودیت موجود، امکان برداشت مو نهایتا تا 1500 تار مو خواهد بود که هر کدام در یک گرافت جداگانه رشد کرده اند و در صورتی که طاسی سر کاملا مشهود و گسترده باشد امکان پوشش آن با 1500 تار مو وجود ندارد. محدودیت دیگر مربوط به نحوه خارج کردن مو است که با توجه به جنس پوست گردن و چانه به دشواری صورت می گیرد.

تفاوت ظاهری موی ریش و موی سر

بسیاری از تبلیغات گمراه کننده موسسات کاشت مو در خصوص تفاوت ظاهری بافت و ماهیت موی ریش و موی سر، ادعا دارند که مشکل خاصی در این زمینه بروز نمی کند. اما هر انسان بالغ و عاقلی به راحتی قادر به دریافت این نکته ظریف است که موی سر و موی ریش، کاملا با یکدیگر متفاوت بوده و اصولا نمی توان نمای جالبی از کاشت مو از ناحیه ریش تصور نمود. در واقع انسان زمانی که مبادرت به پرداخت هزینه های گزاف و میلیونی می نماید، قصد ندارد با یک ظاهر غیر طبیعی و انگشت نما به جامعه وارد شود. با این حال موسسات کاشت مو به دنبال کسب منافع مادی این اقدامات را انجام می دهند.

کاشت مو از ناحیه ریش

کاشت مو کلا به عنوان یک جراحی با هزینه بالا شناخته می شود. هر چند بسیاری از موسسات این عرصه ادعا دارند که کاشت مو یک عمل جراحی نیست اما واقعیت گویای چیز دیگریست. هزینه کاشت مو با توجه به روش های مدرن تر، اغلب به مبالغ بالایی می انجامد. آنچه که در تبلیغات مشاهده می شود، چندان صحت ندارد. رفت و آمد و آزمایشات و طول دوره نقاهت و رفع عوارض احتمالی و استفاده از شوینده های مخصوص و مواردی از این دست، هزینه نهایی را بسیار افزایش داده و به یک مسئله جدی مبدل می کنند.

پروتز مو یک روش کاشت موی نیمه دائم و بدون عمل جراحی

اگر شما نیز جز افرادی هستید که قادر به پرداخت هزینه های بسیار بالای کاشت مو به صورت دائم نبوده و از قطعی نبودن نتیجه آن نگران هستید و کلا نمی خواهید مثل یک بیمار تحت نظر و جراحی واقع شوید، بهترین روش ممکن استفاده از پروتز مو است.

متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند پروتز مو چیزی شبیه به کلاه گیس است. اما دقت کنید که پروتز مو و نتیجه حاصل از آن با کلاه گیس های غیر طبیعی و فانتزی بسیار متفاوت بوده و قیاس آن ها کار مناسبی نمی باشد. پروتز مو یک روش کاشت موی نیمه دائم و بدون عمل جراحی است در حالی که کلاه گیس کاملا موقتی بوده و ظاهر مناسبی نیز ندارد.

مزایای پروتز مو و ترمیم موی سالانه

پروتز مو به الصاق رشته های بسیار نازک به پوست سر گفته می شود که بدون ایجاد حالت ناخوشایند و متفاوت با موی شما، قادر به افزایش حجم آن می باشد. پروتز مو یک کار کاملا حساس است و به دقت بسیار زیادی نیاز دارد. موهای پروتز شده در زمان استحمام، شنا، ورزش و فعالیت های دیگر از پوست سر جدا نشده و کاملا همانند موی طبیعی رفتار می کنند. شما صرفا موظف به شست و شوی مناسب و به موقع و جلوگیری از تجمع چربی در پوست سر و ترمیم آن به صورت سالانه هستید.

ترمیم مو جز جدایی ناپذیر پروتز مو بوده و باید سالانه انجام شود. در صورتی که قصد دارید تا موهای از دست رفته خود را به روشی غیر جراحی، بدون درد و با هزینه ای بسیار کمتر از کاشت مو بازگردانید می توانید همینک با شماره های موجود بر روی وب سایت مرکز فوق تخصصی تیامسیس تماس گرفته و از کارشناسان این مجموعه جهت مراجعه حضوری وقت گرفته تا در یک جلسه تمامی موهای از دست رفته شما به بهترین نحو ممکن باز گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *