کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

کاشت ابرو

کاشت ابرو روش جدیدی برای حل معضل ریزش مو است .در این مقاله به توضیحاتی درباره کاشت ابرو می پردازیم:

مسئله ریزش ابرو باعث نگرانی افراد شده.ابرو یکی از مهم ترین اعضای صورت است که تاثیر زیادی در زیبایی افراد دارد. دلیل ریزش عواملی مانند: ارث, استرس, بیماری های پوستی, سوختگی و غیره می باشد.بنابراین برخی افراد به فکر کاشتن ابروهایشان می افتند و سوال های زیادی در این باره برایشان پیش می آید .

کاشت ابرو روشی است که برای حل این معضل در نظر گرفته می شود. این روش یک روش بی‌خطر و راه حلی موثر و دائمی برای ریزش ابروها می‌باشد. در این روش از موهای طبیعی ناحیه ای از سر برای پر پشت کردن یا ترمیم ابرو استفاده می شود.

بهترین روش

جدیدترین روش کاشت ابرو FUE و SUT می باشد و بی خطرترین متد است . همانند ترمیم مو به روش SUT این روش بدون دخالت دست و توسط دستگاه انجام می شود . مزیت استفاده از این متد ها برداشت سالم گرفت ها و آسیب نرسیدن به گرفت های همسایه می باشد. در این روش کاشت می توان تا 3 برابر روش های دیگر گرفت ها را پیوند زد. همچنین فاصله گرفت های کاشته شده در این تکنیک به طور کامل طبیعی می باشد و ابرو فرم غیرطبیعی به خود نمی گیرد. یک از مزیت های بسیار خوب این روش آن است که بر روی ابروهای تاتو شده هم انجام می گیرد. چی بهتر از این؟! دیگه جای نگرانی برای عزیزانی که تاتو کردن وجود ندارد . همچنین شما فقط با یک جلسه مراجعه می توانید به زیبایی مورد نظر خودتان برسید.

ریزش ابرو پس از کاشت

برخی از افراد نگران ریزش ابرو ها پس از کاشت هستند. کاشت ابرو یعنی پیوند بافت موهای زنده به قسمت های مختلف که ریزش موها بعد از کاشت ابرو تا دو هفته اول طبیعی بوده ( ابروها آنقدر ضعیف هستند که نمی توانند به ادامه رشد خود بپردازند) و این یعنی فرآیند کاشت ابروها در سر شما به درستی طی شده است.

عوارض کاشت

خوشبختانه عمل کاشت ابرو عوارض خاصی ندارد, در موارد نادری مشاهده می شود که دور چشم و ابرو کبود یا قرمز شود که معمولا پس از 5 روز برطرف می شود و  حدود 7 روز طول می کشد تا هم قسمت دهنده و هم قسمت گیرنده ی مو کاملا بهبود یابد.

مورد بعدی پوست پوست شدن بعد از کاشت است . اصلا جای نگرانی نیست زیرا  امری کاملا طبیعی است . پس از کاشت و پیوند فولیکول ها در ناحیه جدیدی از سر ، پوست محل کاشته شده میزان چربی ای که باید تولید کند را کاهش می دهد.علت این امر نیز آن است که سطح زیرین پوست ابرو  پس از کاشت ابرو  دچار تغییر می شود و دیگر سلول های پوستی نمی تواند چربی مورد نیاز را به خوبی تولید کند. به همین دلیل پوست خشک می شود و زیر ابرو ترک می خورد و پوسته می دهد . پس پوست پوست شدن در قسمت ابرو پس از کاشت کاملا طبیعی بوده و جای نگرانی در این مورد وجود ندارد. به طور معمول این زخم های که به پوسته پوسته شدن معروف هستند، در طی 7 تا 14 روز از بین می روند.

همچنین شما می توانید  48 ساعت بعد از کاشت ابرو به کارهای روزمره خود برگردید. اما نباید فعالیت های شدید ورزشی انجام دهید.

نتیجه کاشت

توجه داشته باشید که موهایی که پیوند می زنید به هیچ وجه نمی تواند تراکم موهای طبیعی ابرو را داشته باشد . اگر مایل به پر نمودن ابرو های خود دارید باید این عمل را در چند جلسه انجام دهید . البته افرادی که قبلا روی ابروی خود کار تاتو انجام دادند به دلیل اینکه پوست آنها رنگ تیره ای دارد بعد از یک جلسه پیوند , به نظر می رسد که ابرو های پرپشتی دارند .

به دلیل اینکه موهای سر کمی ضخیم تر از موهای طبیعی ابرو هستند رشد این موها بیشتر و بلند تر از زمانی است که موی ابرو به صورت طبیعی رشد می کند . همچنین مو های پیوند زده شده پس از 3 ماه شروع به جوانه زدن می کند و سپس تا 9 ماه شروع به رشد کرده و نتیجه نهایی کاشت حداکثر پس از 10 ماه مشاهده خواهد شد.

توجه کنید که موهای کاشته شده طبیعی هستند و همانند موهای ابرو هستند . شما می توانید بعد از عمل پیوند از ابرو های خود را رنگ کنید . همچنین مانند همیشه شما می توانید ابروها خود را اصلاح و کوتاه کنید یا حتی به آن فرم دهید .

برای مشاهده پیوند های موسسه تیامسیس به گالری تصاویر ما در سایت مراجعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *