پروتز مو امروزه بسیار محبوب و پر طرفدار شده است چرا که کم دردسر است نسبت به کاشت مو و دیگر روش های موجود قیمت پروتز مو نیز بسته به جنس و نوع آن متغییر می باشد که در این مطلب با برخی از انواع پروتز مو سر آشنا می شویم.

پروتز موی هالیوودی

این نوع پروتز متشکل از تور می باشد که توسط لایه ای از سیلیکون احاطه شده است. جلوی پروتز که روی سر قرار میگیرد , متشکل از تور بوده و بسته به کیفیت کار, کیفیت تور جلو متفاوت است .از مزایای این پروتز میتوان به تبادل مناسب آب و هوا از پروتر اشاره کرد که پوست سر تنفس صدرصدی دارد .

پروتز مو , پروتز مو سر , بهترین پروتز مو

پروتز موی نیوزلندی

این نوع پروتز همان نوع پروتزی است که بعنوان کار آلمانی در بازار ارائه میشود و دلیل مانور روی این پروتز استحکام جلوی کار میباشد که دوام بالایی دارد.جلوی پروتز یا همان خط رویش متشکل از سیلیکون بسیار ظریف میباشد.دقت داشته باشید اگر سیلیکون ضخیم باشد به آن پروتز (( لس آنجلسی ))میگویند.


پروتز موی هشت تکه

این نوع پروتز متشکل از کف کاملا سیلیکونی میباشد که سیلیکون ها بصورت طرح های هشتی در کف پروتز جای گرفته اند.
از مزیت این پروتز میتوان به عمر بالای آن اشاره کرد, علی رغم تبادل پایین هوا عمر بالایی دارد.

پروتز مو در تهران , قیمت پروتز مو سر , کاشت مو

پروتز موی فای مونو HD

این نوع پروتز با کیفیت ترین پروتز موجود در کشور میباشد که در سطح جهانی برای افراد مشهور بکار میرود.
کف این پروتز کمی متفاوت میباشد و هم از تور هم از سیلیکون و هم از فای مونو استفاده میشود.

برترین مزیت این پروتز خط رویش بی نظیر آن است که نمونه های ویدیویی این پروتز و سایر پروتز ها را میتوانید در پیج اینستاگرام tyamsis_beauty دنبال کنید.

سایر پروتز ها از جمله تمام تور,فرونت لیس,تمام بلیچ, تگ گره,چند گره, ۳d,و…. جزو دسته های خاص پروتز میباشد و درصد پایینی را به خود اختصاص میدهند.

تمام پروتز های موجود در بازار ترمیم مو,همگی توسط مجموعه تیامسیس وارد کشور میشود و هیچ پروتزی وجود ندارد که مجموعه ما در انبارهای خود موجود نداشته باشد.

نکته مهم دیگر کیفیت پروتز ها میباشد که در شش سطح دسته بندی میشوند و تمام پروتز های مصرفی در موسسه ما سطح یک و دو خواهد بود.
پس تمام hrt ها,های فیکس ها, هیر فیکس ها و… را فراموش کنید چون تمامی این برند ها در این دسته های پروتز قرار میگیرد و هیچ کدام از آن ها خارج از این دسته بندی قرار نمیگیرد.