کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

هزینه کاشت موی سر چقدر است؟

اگر تصمیم به کاشت مو گرفته اید از همین ابتدا خود را برای هزینه های بسیار زیادی که باید برای یک تیم جراحی و دوره های درمانی پس از آن تقبل کنید آماده نمایید. از پیدا کردن یک مرکز کاشت موی بسیار ارزان قیمت و با تعرفه های پایین نیز خوشحال نباشید. قطعا هزینه کاشت موی سر شما اگر پایین و ارزان قیمت باشد، حکایت از کیفیت بسیار پایین خدمت رسانی در مرکز کاشت موی مربوطه دارد.

با این حال قیمت های بسیار بالا و غیر معقول را نیز دلیل بر کیفیت بالای خدمات درمانی یک مرکز ندانید. در بسیاری از موارد، قیمت های ارائه شده غیر واقعی بوده و هیچ گونه تناسب منصفانه ای با کیفیت درمان و کاشت مو ندارند.

در این مقاله به بررسی هزینه کاشت موی سر در اروپا، امریکا، ترکیه و شهرهای مختلف ایران و همچنین با توجه به طرق مختلف کاشت مو خواهیم پرداخت از این رو توصیه میکنیم که حتما تا انتها با ما همراه باشید.

هزینه کاشت مو در کشورهای توسعه یافته

هزینه کاشت مو در کشورهای اروپایی و امریکایی بسیار بالاست. کیفیت بسیار بالای درمان و تجهیزات پیشرفته در این عرصه و همچنین استفاده از برترین تیم های جراحی در بهترین نقاط جهان و بهترین مراکز درمانی، مهمترین علت افزایش هزینه کاشت مو در غرب است.

اعمال پزشکی در کشورهای غربی با مسئولیت های سنگین مدنی و کیفری همراه بوده و اصولا پزشکان در کاشت مو که به عمل جراحی پیوند مو شهرت یافته است، با دقت و ظرافت خاصی عمل کرده و از بهترین امکانات ممکن استفاده می کنند. همین امر باعث افزایش هزینه های درمانی می گردد. هزینه کاشت مو با توجه روش بکار رفته در این پیوند و در کشورهای غربی از 15000 دلار تا 25000 دلار متغیر است.

هزینه کاشت مو در ترکیه

بسیاری از افرادی که توان پراخت هزینه های درمانی و کاشت مو در کشورهای اروپایی و امریکایی را ندارند، مبادرت به کاشت مو در کشور ترکیه می نمایند. در میان کشورهای شرقی، ترکیه شناخته شده ترین کشور ممکن جهت انجام پیوند مو است. پیوند مو در ترکیه می تواند هزینه های درمانی را به نصف هزینه درمان و کاشت در کشورهای غربی کاهش دهد.

با این حال همچنان می توان این عمل را در کشورهای خارجی و به علت مسائلی از قبیل رفت و آمد، هزینه های اقامتی و … در زمره اعمال جراحی بسیار گران قیمت قلمداد کرد.

هزینه کاشت مو در ایران

متاسفانه به علت کیفیت پایین خدمات درمانی مربوط به پیوند کاشت مو در ایران، هزینه های مربوط به آن در بسیاری از مراکز پایین بوده و در بهترین مراکز موجود نیز نمی توان تجهیزات پیشرفته ای متناسب با سطح تکنولوژی جهانی را مشاهده نمود.

هزینه یک کاشت موی معمولی در یک سطح نرمال، اصولا در تهران و شهرهای صنعتی همچون اصفهان و شیراز تقریبا در ارزان ترین شیوه ممکن که کاشت موی FUT نام دارد پنج میلیون تومان و همین میزان در روش های دیگر به صورت صعودی افزایش میابد. گران ترین روش ممکن که امروزه به عنوان بهترین شیوه کاشت مو در ایران شناخته می شود و شیوه MFIT نام دارد ممکن است به ده میلیون تومان و یا حتی بیشتر از این میزان نیز افزایش یابد.

متاسفانه گران بودن قیمت های کاشت مو در روش های مختلف نشان دهنده کیفیت بالای روش درمانی نبوده و اصولا از کاهش ارزش ریال در سالیان اخیر نشات می گیرد.

با توجه به هزینه بسیار بالای کاشت مو ، راه حل ممکن چیست؟

در صورتی که حجم بسیاری از موهای خود را از دست داده اید، ممکن است با مشکلات بسیاری از حیث روانی و تعاملات اجتماعی روبرو شده باشید. اصولا تعداد بسیار زیادی از مراجعه کنندگان به متخصصین کاشت مو از ضعف اعتماد بنفس شکایت داشته و حاضر به تقبل هزینه های بسیار زیاد جهت رفع این مشکل هستند. بسیاری از متخصصین پوست و مو، عوارض بسیار جدی و پروسه درمانی بسیار طولانی و دشواری های کاشت مو را برای مراجعه کنندگان بیان نمی کنند.

متاسفانه برخی از اعمال جراحی این زمینه با شکست مواجه شده و امکان کاشت موی مجدد نیز وجود ندارد. بنابراین باید یک راه حل منطقی جهت جبران موی ریخته شده و یا نازک شده وجود داشته باشد. روشی که علاوه بر مقرون به صرفه بودن، عوارض بسیار جدی کاشت مو را نیز به دنبال نداشته باشد. بله! این روش، ترمیم مو و پروتز مو نام دارد. یکی از موسسات بسیار معتبر و شناخته شده در این عرصه، موسسه فوق تخصصی ترمیم مو و پروتز مو تیامسیس است که سابقه درخشانی در عرصه خدمات مربوطه دارد که میتواند با بالاترین کیفیت ممکن موهای از دست رفته شما را به خوبی بازگرداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *