کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

طراحی خط رویش مو

موی طبیعی انسان در تمامی حالات ممکن اعم از موهای صاف و یا مجعد، موهای مشکی و یا رنگی و یا در بسیاری دیگر از موارد، بهترین و متناسب ترین حالت ممکن را با چهره فرد دارد. با این حال چنین تناسبی به مرور زمان دست خوش بسیاری از ناملایمتی ها شده و ممکن است بخشی از زیبایی خود را بویژه از نواحی مقابل و در محل تلاقی با پیشانی را از دست بدهد. از جمله تصمیماتی که یک فرد ممکن است در جهت جبران موهای از دست رفته خود بگیرد، کاشت مو و یا ترمیم مو از طریق روش های مدرن تر و با عنوان پروتز مو است. اما یکی از نکات بسیار مهم و قابل توجه در این عرصه، دقت در طراحی خط رویش مو خواهد بود.

خط رویش مو

افرادی که به مراکز پوست و مو و یاموسسات ترمیم و پروتز مو مراجعه می کنند هرگز تصور نخواهند کرد که مسئله ای بسیار ساده با عنوان الگوی خط رویش مو تا چه اندازه در کیفیت عملکرد پزشک مورد نظر اهمیت دارد. طراحی خط رویش مو با استفاده از بهترین الگوی موجود می تواند نتایج کار حاصل از کاشت و یا پروتز مو را در سطح بسیار بالایی ارتقا داده و رضایت مراجعه کنندگان را به دنبال داشته است.

طراحی خط رویش مو علاوه بر استفاده از فنون پزشکی تا حدودی به ذوق پزشک و علاقه و تبحر وی در رشته هنر نیز بستگی داشته و در صورت عدم مهارت پزشک، به نتایج بسیار نامطلوبی خواهد انجامید.

طراحی خط رویش مو و تناسب صورت

طراحی خط رویش مو باید به صورتی انجام گیرد که با ظاهر بیمار در سالیان بعد از کاشت و یا پروتز مو هماهنگی و تناسب داشته باشد. مراجعه کننده در زمان اقدام برای کاشت مو و یا ترمیم آن به دنبال راهی است تا در سنین بالاتر نیز دارای موهای متراکم و متناسب باشد.

در خصوص پروتز مو این مسئله به صورت ساده تری مطرح می گردد، چرا که پروتز مو در دوره های مختلف به ترمیم و تمدید احتیاج داشته و فرد می تواد حتی پس از مدتی طراحی خط رویش مو را تغییر دهد.

با این حال این مسئله در خصوص طراحی خط رویش مو در صورت کاشت موی طبیعی متفاوت بوده و در صورت عدم تناسب با صورت بیمار، به راحتی قابل اصلاح نیست.

پایین بودن خط رویش موی طبیعی

در برخی از افراد و پیش از ریزش مو شاهد پایین بودن خط رویش و تلاقی آن با قسمت های فوقانی پیشانی هستیم.در بسیاری از موارد این خط رویش طبیعی بهترین الگوی موجود در صورت یک فرد بوده و بالا بردن خط رویش مو می تواند به شدت تناسب صورت بیمار را از بین ببرد.

اما این خط رویش برای تمام عمر مناسب نبوده و در صورت الگوبرداری از این خط، در سالیان آینده تناسب صورت بیمار به شدت بر هم خورده و ممکن است رضایت بیمار از کاشت مو رو به نزول قرار بگیرد.

با این حال در خصوص ترمیم مو و استفاده از شیوه مدرن پروتز مو چنین مسئله ای رخ نمی دهد چرا که بیمار با استفاده کابردی از دوره های ترمیم مو می تواند مبادرت به تغییر طراحی خط رویش نماید.

کاشت مو بهتر است و یا پروتز مو؟

شاید اکنون بهترین زمان برای پاسخ دهی به این سوال باشد که کاشت مو بهتر است و یا پروتز مو؟

کاشت مو با هزینه های بسیار بالا، دوره های درمانی بسیار طولانی با نتایج دائمی تر و البته عوارض ناشی از عمل جراحی همراه است. اما در نهایت موی کاشته شده کاملا طبیعی بوده و همچون موهای موجود در قسمت های اهدا کننده، قابلیت رشد و نمو خواهد داشت. با این حال نتایج منفی حاصل از کاشت مو از جمله طراحی نامناسب خط رویش مو به راحتی قابل اصلاح نبوده و ممکن است شما را از کاشت مو به شدت پشیمان سازد.

با این حال ترمیم و پروتز مو چنین نتیجه ای را به دنبال نخواهد داشت. چرا که شما به راحتی قادر به تغییر الگوی رویش مو بوده و می توانید در نهایت بهترین الگوی موجود را انتخاب نمایید.

ترمیم و پروتز مو با تیامسیس

مرکز تخصصی ترمیم مو تیامسیس با دارا بودن متبحر ترین متخصصین ترمیم و پروتز مو آماده هستند تا در صورتی که شما مایل به انجام ترمیم مو و یا پروتز باشید این کار را در کمتر از یک روز برای شما انجام داده و زیبایی شما را به خوبی بازگردانند از این رو در صورتی که قصد دارید تا از خدمات ترمیم مو یا پروتز مو تیامسیس استفاده نمایید می توانید همینک با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و از کارشناسان این مجموعه وقت مراجعه حضوری دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *