کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

سوالات متداول

1-  انجام فرایند ترمیم مو چقدر زمان میبرد؟

مدت اجرای کار در موسسه حدودا ۲ الی ۳ ساعت زمان میبرد.

2-  روش ثبت سفارش چگونه است؟

روش حضوری : در این روش مراجعه کنندگان به صورت حضوری درتشریف فرما شده   و مشاوره میشوند و بعد از ثبت سفارش خود ,بیعانه واریز کرده و زمان دقیق انجام کار تعیین میشود.

روش غیر حضوری: در این روش مراجعه کننده ها عکس سرخود را از چهار ناحیه واضح برای تلگرام موسسه به شماره 09031131190 ارسال میکنند  و سپس همکاران مشاور ما سایر موارد لازم جهت ثبت سفارش و واریز بیعانه رو به اطلاع آنها میرسانند.

3-   آیا ضمانتی در مورد موارد ذکر شده  وجود دارد؟

بله، به این صورت که شما به جز هزینه رزرو

تمامی هزینه های باقی مونده رو بعد از انجام کار در صورت رضایت از نتیجه ترمیم ,پرداخت میکنید. و در صورت عدم اجرای هر کدام از موارد فوق مبلغی پرداخت نمیشود.

4- تعویض کراتیه پروتز ها  هر چند وقت یکبار صورت میگیرد؟

تعویض کراتینه یا سرویس ماهیانه ، ماهی یک الی دو بار باید انجام شود که این مورد رو به طور کامل  به شما آموزش خواهیم داد و فیلم آموزشی در اختیارتون قرار میگیره و شما به راحتی این کار رو در منزل انجام میدهید.

5-  هزینه سرویس های ماهیانه به چ صورت است؟

برای  سرویس به چسب های کراتینه  و ریمور احتیاج هست که مجموع هزینه ی این ها روی  هم با هزینه آرایشگاه شما اختلافی ندارد.و به سادگی آن را انجام میدهید.

6-  آیا کسی متوجه انجام پروتز نخواهد شد؟

انجام پروتز در موسسه تیامسیس به هیچ وجه قابل تشخیص نبوده و خط رویش طبیعی از مزایای برندهای اصلی موسسه ما بوده و خواهد بود به صورتی که این موضوع برای هیچ یک از دوستان، آشنایان و حتی حرفه ای ترین آرایشگر ها قابل تشخیص نخواهد بود.

7-  استحکام پروتز روی سر به چه میزان است؟

همانطور که یک فوتبالیست حرفه ای با تمرین روزانه و استحمام روزانه و بازی های سنگین و پر فشار هیچ مانعی برای انجام اینکار ندارد شما نیز در انجام فعالیت های روزانه هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت و استحکام پروتز تحت شدید ترین کشش ها حفظ خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *