کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

سرگیجه و سر درد بعد از کاشت مو

اگر قصد دارید با روش کاشت مو به صورت دائم، تراکم موهای خود را بالا ببرید خود را آماده کنید چرا  که باید به جنگ یک دوره طولانی و مشکلات بسیاری بروید. هیچ کدام از عوارض کاشت مو به اندازه سر درد و سرگیجه، بیمار را کلافه نمی کند. سر دردها ممکن است بسیار طولانی گردند و زندگی فرد را تحت الشعاع قرار دهند. در این مقاله سعی شده است تا به بررسی سرگیجه و سردرد بعد از کاشت مو بپردازیم.

سردرد و سر گیجه

سر درد و سرگیجه ممکن است به علل مختلفی در انسان بروز کنند؛ بی خوابی، کم آبی بدن، استرس و اضطراب، مشکلات قلبی و عروقی، اختلالات جدی تا خفیف کبد و موارد بسیاری که مشمول تخصصات گوناگون پزشکی می گردند. سر درد با اختلال در تمامی ارکان زندگی همراه می شود. اما معمولا سرگیجه با استراحت بهبود یافته و بر طرف می گردد. با این حال سرگیجه مزمن می تواند به فعالیت و کیفیت خواب فرد نیز لطمه وارد نماید.

علل ایجاد سردرد و سرگیجه پس از کاشت مو

سر درد و سر گیجه در تمام روش های کاشت مو، امری شایع بوده و دوره نقاهت مشخصی برای آن تعیین نشده است. سردرد و سرگیجه بعد از کاشت مو به علت تیغ زدن و بخیه زدن پوست سر، خارج نمودن گرافت و کاشت مو، مصرف داروهای تجویزی، نحوه خوابیدن فرد به صورت نیمه نشسته، استرس ناشی از عمل جراحی، مشکلات عصبی ناشی از عدم مصرف کافئین و نیکوتین و همچنین مشروبات الکلی پس از کاشت مو، کناره گیری فرد از اجتماع و منزوی شدن و مواردی از این دست رخ می دهد.

درمان سردرد و سرگیجه بعد از کاشت مو

درمان سردرد و سرگیجه فرد بعد از کاشت مو کاملا به نظر و تجویز پزشک مربوط است. مصرف دوز مشخصی از مسکّن های ساده می تواند به فرد کمک کند تا ساعاتی را به استراحت بپردازد. اما تحمل سردرد و سرگیجه در ساعاتی از طول روز و عدم مصرف بیش از حد داروهای تسکین دهنده درد، بهترین روش ممکن جهت مبارزه با چنین عارضه ای است. بهتر است مصرف مسکّن ها را به شب و قبل از خواب شبانه موکول کنید. مشکلات عصبی و استرس ناشی از کاشت مو، شب هنگام می توانند به شدت آثار نامطلوبی بر روی سیستم عصبی داشته باشند.

در مصرف مسکّن زیاده روی نکنید

شما نباید به حدی مسکّن مصرف کنید که به یک خواب عمیق فرو روید. خواب عمیق شما را از شرایط فعلی غافل نموده و ممکن است به یک سبک نادرست دراز بکشید؛ ممکن است مراقبت های مربوط به دوره ی درمان را فراموش کرده و احتمال آسیب به نقاط گیرنده – نقاط کاشت مو- افزایش یابد. مصرف بسیار زیاد مسکّن ها با افزایش سر گیجه همراه بوده و این امر احتمال تکان های عصبی و یا حتی زمین خوردن در طول شبانه روز را باعث می شود. بیاد داشته باشید که زمین خوردن می تواند تمام زحمات و هزینه های شما را در یک لحظه بر باد دهد.

آیا به این همه درد سر می ارزد؟

علاوه بر این مقاله، مقالات بسیاری که در خصوص عوارض و نتایج ناگوار کاشت مو نگاشته شده اند را مطالعه نمایید. به نظر شما کاشت مو با یک نتیجه غیر قطعی به این همه درد سر و اقدامات کلافه کننده می ارزد؟ مسلما پاسخ شما نیز منفی خواهد بود. بهتر است از روش های مدرن تر، کم هزینه و با یک نتیجه قطعی استفاده نمایید. شیوه ای که نه تنها عوارض مربوطه را نداشته باشد بلکه به شما قدرت انتخاب بیشتری داده و بدون استرس و اضطراب صورت گیرد. این روش پروتز مو نام دارد.

پروتز مو یک روش کاملا قطعی و بدون عارضه

کافیست به یک موسسه تخصصی مراجعه کرده و مشاوره های اولیه را در این خصوص دریافت نمایید. احتمالا در موسسه مورد نظر با افرادی که جهت ترمیم مو مراجعه کرده اند مواجه خواهید شد. این افراد در سالیان قبل موی خود را پروتز نموده و هم اکنون برای ترمیم موی سالیانه حاضر شده اند. نگاهی به موهای زیبا و با کیفیت آن ها بیاندازید. مطمئنا شما نیز از این روش استقبال کرده و بدون استرس خاصی مبادرت به پروتز مو خواهید نمود. در این صورت از دوره های مربوط به ترمیم مو  و به صورت سالانه غافل نگردید.

کلینیک تخصصی تیامسیس یکی از آن دسته از مراکزی است که میتوانید به کمک کارشناسان آن نسبت به انجام پروتز مو اقدام نمایید. در مرکز پروتز مو تیامسیس از مواد درجه یک در کنار استفاده از  تجربه متخصصان حرفه ای بهره برده می شود و می توان این وعده را دادد که پس از انجام پروتز مو شما از رضایت بسیار بالایی از انجام اینن کار برخوردار خواهید بود. در کنار داشتن رضایت از انجام این کار در زمان و هزینه شما صرفه جویی بسیاری شده همچنین عوارض انجام کاشت مو نیز گریبانگیر شما نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *