کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

درباره ریموور پروتز مو بیشتر بدانید

در مقاله های جداگانه به طور مفصل در مورد پروتز مو , بهترین نوع پروتز و …. صحبت کردیم . همچنین راجع به انواع چسب مو توضیحاتی دادیم . یکی از سوالاتی که اکثر افراد دارای پروتز مو می پرسند , بهترین نوع ریموور پروتز مو می باشد , که در ادامه با آن آشنا خواهید شد :

ریموور چسب ترمیم مو چیست؟

برای نصب درست پروتز مو بر روی سر از چسب های مخصوص و متفاوتی استفاده می شود . پس از مدتی که بنا به هر دلیل نیاز به ترمیم چسب پروتز موی خود می باشید , برای تعویض چسب نیاز به یک ریموور چسب ترمیم مو دارید . برای جدا کردن چسب قبلی از پروتز مو و استفاده از چسب جدید می توان با استفاده از یک ریموور مناسب , به جداسازی چسب از پروتز اقدام کنید . از ریموور تنها جهت جداسازی چسب ترمیم مو استفاده می شود .

ریموور چسب ترمیم مو یک محلول شیمیایی ضعیف است که باعث جدا شدن راحت چسب از مو می شود .

روش استاده از ریموور چسب ترمیم مو

روش استفاده از ریموور چسب ترمیم مو آسان می باشد و نیاز به انجام کار خاصی نمی باشد .

ریموو چسب ترمیم مو از پروتز مو

محلول ریموور چسب از پروتز مو از مواد شیمیایی ساخته شده است . برای استفاده از ریموور چسب ترمیم مو , باید چسب پروتز و قسمت های شیره ای چسب را به ریموور آغشته کنید . پس از مدت زمان 10 دقیقه می توانید چسب را به راحتی از پروتز موی خود جدا نمایید . سپس می توانید پروتز موی خود را با شامپو بشویید .

ریموو چسب ترمیم مو از پوست سر

محلول ریموور چسب ترمیم مو به دلیل آن که مستقیما با پوست سر در تماس خواهد بود , به جهت جلوگیری از آسیب پوست سر از مواد شیمیایی ضعیف در ساختار آن استفاده شده است . برای استفاده ریموور را به پوست سر اسپری کنید و پس از مدت زمان 5 دقیقه پوست سر خود را ماساژ دهید . برای ریموو کردن شیره چسب , به سمت عقب مو ها را توسط یک شانه دندانه ریز , شانه کنید. سپس به شستشوی سر خود اقدام کنید .

  • هنگام استفاده از چسب ترمیم مو , پیشنهاد می شود حتما از یک جفت دستکش برای جلوگیری از آسیب احتمالی پوست دست تان استفاده نمایید .
  • به دلیل ساختار شیمیایی این محلول ها ممکن است که حاوی گازهای خطرناکی باشند , بنابراین هنگام استفاده از این محلول دقت کنید در مکانی باشید که تهویه مناسب داشته باشد یا ترجیحا در فضای باز این کار را انجام دهید .
  • هنگام تهیه ریموور چسب ترمیم مو حتما از اصل بودن محصول خریداری شده اطمینان حاصل فرمایید . ریموور های تقلبی موجود در بازار مواد شیمیایی قوی ای دارند که برای سلامتی پوست و مو بسیار مضر می باشد .

شامپو ریموور چسب پروتز مو

برای راحتی کار برخی از شرکت ها چسب های ریموور را به صورت شامپو عرضه می کنند . این شامپوها در دو مدل ریموور چسب از پوست سر و ریموور چسب از روی پروتز مو تولید می شود . می توانید با تهیه این شامپو ها , همراه با آب گرم و ماساژ , به راحتی چسب ترمیم مو را از پوست سر و پروتز خود جدا نمایید .

دوام چسب پروتز مو چقدر است ؟

بسته به نوع و کیفیت چسب ترمیم مویی که استفاده می کنید , همچنین مدل نگه داری و بهداشت فردی و حتی نوع پوست سر , عمر چسب ترمیم مو متفاوت است .

اگر پوست سر شما چرب است پس  از یک هفته و اگر پوست سر شما خشک است می توانید پس از گذشت 20 روز به تعویض چسب ترمیم موی خود اقدام کنید .

 

برای دریافت مشاوره درباره پروتز مو , چسب مو و ریموور چسب ترمیم مو و قیمت خدمات ترمیم مو با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *