کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

روش های ترمیم مو

روش های ترمیم مو- ترمیم مو بعد از گذشت سالیان زیاد تبدیل به یک بخش از صنعت زیبایی شده است بدیهی است رقابت های سالم یا ناسالم در این عرصه در جهت جذب مشتری جزء جدایی ناپذیر  این جریان باشد.

امروزه شاهد پدیده ای خطرناک در این صنعت هستیم به نام((برند سازی))  fix ها،ffpها، hrtها، srtها،…………که همگی با مبدا آلمان و انگلیس و کانادا و آمریکا،استرالیا خوانده میشود. تبلیغات پر زرق و برق که فقط جیب مراجعین را خالی میکند و کیفیتی بسیار ضعیف خصوصا در خط رویش به مراجعه کننده میدهد . پس روش کلی ترمیم مو در موارد مختلف یکسان است اما آنچه تفاوت ها را رقم میزند برندها نیست بلکه جنس پروتز وارداتی است که تمامی آنها از دو کشور چین و کره وارد میگردد، که این پروتزها دارای ۶ سطح است. سطح ۶ ضعیف ترین پروتز و سطح ۱ قوی ترین پروتز است.کافیست یکبار به یکی از این موسسات مراجعه کرده و بخواهید جنس پروتز را به شما نشان دهند یا روی سر افراد تحت ترمیم, مراحل کار را نشان دهند.

موسسه تیامسیس بعنوان بزرگترین وارد کننده انبوه متریال ترمیم مو اعلام میکند: هر پروتزی که از سایر موسسات با هر برندی به شما ارائه شد,از طرف مجموعه تیامسیس بدلیل واردات انبوه با قیمت کمتر با قید ضمانتنامه به شما عزیزان ارائه میگردد چنانچه پروتز خریداری شده در موسسه تیامسیس با این کیفیت اجرا، هر جای این کشور به شما  ارائه گردید ، کل مبلغ به شما عودت داده میشود.

پس به دور از برند سازی ها تحقیقات کامل در این زمینه داشته  باشید و حتی الامکان با مراجعات حضوری به  این موسسات و نهایتا به موسسه تیامسیس اطلاعات زیادی بدست خواهید آورد.

ترمیم مو از روش های به روز برای کسانی است که ریز مو دارند می باشد.

این روش نیاز به عمل جراحی ندارد از این جهت برای کسانی که نسبت به جراحی ها محدودیت دارند مناسب است.

از این جهت به توضیح مختصری درباره روش hrt که یکی از بهترین روش های ترمیم مو است می پردازیم.

در روش اچ آرتی جنس، رنگ و حالت مو های شخص بررسی می شود و در صورتی که شخص کاملا طاس باشد با توجه به رنگ چشم و رنگ ابرو ها مناسب ترین نوع مو طراحی می شود.

سپس تیم متخصص با مهارت فوق العاده مو ها را تهیه نموده و بر روی سر شخص نصب می نمایند.

خط رویش و فرق سر در این شیوه بسیار طبیعی می باشد  به طوری که اگر شخصی آن را ببیند متوجه این که مو شما پروتز است یا مو های خودتان است نمی شود.

باشد که به جای ساخت برند ، در ساخت کیفیت رقابت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *