کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

ترمیم مو سر چیست

ترمیم مو سر چیست , ترمیم مو سر ,ترمیم مو

ترمیم مو سر چیست ، استفاده از پروتزهای موی طبیعی هم رنگ ،هم جنس، هم کد با موهای کنار سر شخص میباشد.

پروتز مو محصولی اکسترنال ، غیر قابل رشد، متشکل از توری نامرئی است که تعداد زیادی موی طبیعی انسان روی آن کار شده است.

این پروتز بوسیله کراتینه های گیاهی که اطراف پروتز چسبانده میشود روی سر فیکس خواهد شد ، که صد البته تبادل آب و هوا از پروتز بطور کامل وجود دارد و پوست سر براحتی تنفس میکند همینطور شخص تحت ترمیم حمام،استخر،ورزش سنگین و فعالیت های روزانه اش را بدون محدودیت انجام میدهد احساس سبکی بی وزنی پروتز از مزیت یک پروتز خوب میباشد که همراه با(طبیعی بودن خط رویش،کات و آرایش حرفه ای،جنس مرغوب،تاییدیه وزارت بهداشت ،آنتی باکتریال، قیمت معقول) یک تجربه لذتبخش را از انجام ترمیم مو سر بوجود می آورد.تجربه ای سرشار از زیبایی و تغییر که تحسین همه ی اطرافیانتان را برمی انگیزد.

 • روش های امروزی درمان طاسی سر ترمیم مو سر است.
 • بدون نیز به جراحی و عواقب آن در یک جلسه مو دارد خواهید شد.
 • این روش ها مناسب افرادی است که بانک موی ضعیفی دارند و کاشت مو برای آن ها موثر واقع نمی شود.
 • و همچنین کسانی که یکبار کاشت انجام داده اند و نمی توانند برای بار دوم این عمل را تکرار کنند ا روش های ترمیم مو به جای کاشت استفاده می کنند.
 • در کل این روش برای کسانی که محدودیت های جراحی دارند توصیه می شود و به سادگی مو هایی که متناسب با رنگ موی شخص است بر سر شخص متصل می شود.

ترمیم مو سر چیست , ترمیم مو سر ,ترمیم مو

روش های ترمیم مو سر چیست؟

ترمیم مو سر چیست – ترمیم مو بعد از گذشت سالیان زیاد تبدیل به یک بخش از صنعت زیبایی شده است بدیهی است رقابت های سالم یا ناسالم در این عرصه در جهت جذب مشتری جزء جدایی ناپذیر  این جریان باشد.

امروزه شاهد پدیده ای خطرناک در این صنعت هستیم به نام((برند سازی))  fix ها،ffpها، hrtها، srtها،…………که همگی با مبدا آلمان و انگلیس و کانادا و آمریکا،استرالیا خوانده میشود. تبلیغات پر زرق و برق که فقط جیب مراجعین را خالی میکند و کیفیتی بسیار ضعیف خصوصا در خط رویش به مراجعه کننده میدهد . پس روش کلی ترمیم مو سر در موارد مختلف یکسان است اما آنچه تفاوت ها را رقم میزند برندها نیست بلکه جنس پروتز وارداتی است که تمامی آنها از دو کشور چین و کره وارد میگردد، که این پروتزها دارای ۶ سطح است. سطح ۶ ضعیف ترین پروتز و سطح ۱ قوی ترین پروتز است.کافیست یکبار به یکی از این موسسات مراجعه کرده و بخواهید جنس پروتز را به شما نشان دهند یا روی سر افراد تحت ترمیم, مراحل کار را نشان دهند.

 • فرایند ترمیم مو برای افرادی که شرایط کاشت مو را ندارند انتخاب بسیار مناسبی است.
 • در این روش مو های هم رنگ و هم جنس فرد شبیه سای و طراحی می شود.
 • این مو ها بر روی شبکه ای نامرئی نصب شده اند که بدون عمل های جراحی بر سر فرد فیکس می شود.
 • از مزیای این روش نسبت به کاشت مو می توان به نداشتن درد و خون ریزی اشاره نمود.
 • این روش برای تمامی افرادی که ریزش مو شدید داشته و طاس شده اند مناسب است.

متریال ترمیم مو چیست؟

ترمیم مو سر چیست – موسسه تیامسیس بعنوان بزرگترین وارد کننده انبوه متریال ترمیم مو سر اعلام میکند: هر پروتزی که از سایر موسسات با هر برندی به شما ارائه شد,از طرف مجموعه تیامسیس بدلیل واردات انبوه با قیمت کمتر با قید ضمانتنامه به شما عزیزان ارائه میگردد چنانچه پروتز خریداری شده در موسسه تیامسیس با این کیفیت اجرا، هر جای این کشور به شما  ارائه گردید ، کل مبلغ به شما عودت داده میشود.

پس به دور از برند سازی ها تحقیقات کامل در این زمینه داشته  باشید و حتی الامکان با مراجعات حضوری به  این موسسات و نهایتا به موسسه تیامسیس اطلاعات زیادی بدست خواهید آورد.

اصلی ترین مواد برای روش های ترمیمی، تار مواست که می توان از مو های طبیعی یا الیاف های مصنوعی که شبیه مو هستند استاده نمود.

 • بدیهی است که اگر از مو طبیعی استفاده شود در نهایت مو های شما طبیعی تر به نظر می رسد.
 • این تار های مو بر روی شبکه ای به نام پروت مو نصب می شوند.
 • از ویژگی پروتز های خوب می توان به قابلیت عبور ها و آب از آن ها اشاره نمود.
 • این ویژگی باعث می شود از بروز حساسیت های پوستی جلوگیری نماید.
 • متریال  مصرفی دیگر در روش های ترمیمی انواع فیکس کننده ها هستند که بنا به روش نصب مو می توان ز چسب های مخصوص و یا کلیپس و حتی گره استفاده نمود.

باشد که به جای ساخت برند ، در ساخت کیفیت رقابت کنیم.