کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

ترمیم مو به روش HRT

متاسفانه با مطالعه مقالات نگاشته شده توسط برخی از وب سایت های مربوط به کاشت مو، به وضوح شاهد تلاش آن ها در زمینه وارد نمودن خدشه به سابقه و محبوبیت پروتز و ترمیم مو هستیم. با افزایش محبوبیت این روش در میان جوامع غربی و پس از آن در میان ایرانیان این گونه تبلیغات کوبنده افزایش یافته است و اطلاعات نادرستی در این زمینه ارائه شده است. ما در این مقاله اطلاعات جامعی در خصوص  ترمیم مو به روش HRT ، عوارض آن و ترمیم مو پس از دوره ای مشخص در اختیار شما قرار خواهیم داد و سپس قضاوت را به شما خواهیم سپرد.

پروتز مو چیست؟

پروتز مو یک روش کاشت موی نیمه دائمی است که در تقابل با مسائل کاشت موی دائمی مطرح میگردد. در این روش تارهای بسیار ظریف و بدون رنگ که اغلب نامرئی هستند در پروتز های مشبکی قرار گرفته و با یک چسب بسیار قوی و نامرئی با خاصیت آنتی هستامین در لابلای موهای کم تراکم و یا طاس قرار می گیرند. تار موی الصاق شده مصنوعی است اما تفاوت بافت و جنس و حتی ضخامت بسیار زیادی با تار موی مصنوعی در کلاه گیس دارد. بنابراین هرگز تصور نکنید که نتیجه به دست آمده، چیزی شبیه به استفاده از کلاه گیس خواهد بود.

مراقبت از پروتز مو

پروتز مو نیز همچون تمامی اعمال آرایشی و بهداشتی دارای اصول مراقبتی ویژه ای می باشد. اما اصول مراقبت از پروتز مو در برابر کاشت مو یک به هزار است. شما صرفا موظف به استحمام اصولی و جلوگیری از تجمع باکتری های ناشی از تعریق و یا شوره در کف سر خواهید بود. این روش مراقبتی در زمانی که شما هیچ گونه پروتزی انجام نداده اید هم ضروری است. اما در صورت پروتز مو باید به صورت جدی تر دنبال گردد. مراقبت از موی کاشته شده در عمل پیوند موی دائمی بسیار کلافه کننده است و تمام زندگی بیمار را برای مدت زمانی طولانی درگیر خواهد نمود. این یک واقعیت سخت است که حتی مراکز کاشت مو نیز به آن اعتراف می کنند.

عوارض پروتز مو

پروتز مو دارای عوارض جدی نمی باشد. در صورت عدم رعایت بهداشت توسط بیمار ممکن است عفونتهای باکتریایی در کف سر رخ دهد. اما این مسئله در افرادی که پروتز نکرده اند نیز ممکن است رخ دهد. بنابراین نمی توان عارضه ای جدی برای پروتز مو در نظر گرفت. با این حال بد نیست به مقاله عوارض کاشت مو مراجعه نموده و عوارض بسیار جدی آن را در قالب مسائل پزشکی فوق العاده حساس مطالعه نمایید.

ترمیم مو به روش HRT به چه معناست؟

ترمیم مو به تمدید موی پروتز شده در مدت زمان یک سال یا یک سال و نیم پس از انجام پروتز اشاره دارد. متاسفانه در مقالات بسیاری در وب سایت های معتبر نیز ترمیم مو و پروتز مو به یک معنا بکار رفته اند در حالی که عملکردی جدا ولی مرتبط با یکدیگر دارند.HRT تنها روش ترمیم مو می باشد که در صورت نیاز و توسط متخصص پس از دوره ای مشخص انجام می گیرد. هزینه ترمیم مو پس از طی دوره ای مشخص به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

قیمت ترمیم مو به روش HRT

با توجه به عدم ثبات اقتصادی در شرایط کنونی قادر به ارائه یک قیمت مشخص در هیچ عرصه ای نمی باشیم. با این حال هزینه ترمیم مو به روش HRT همواره بسیار کمتر از کاشت مو می باشد و در بسیاری از موارد هزینه مربوطه به کمتر از نصف هزینه کاشت موی دائمی می رسد. بنابراین می توان گفت بسیار مقرون به صرفه و مناسب اقشار مختلفی از مردم جامعه است. هزینه ترمیم و پروتز مو در بانوان به علت استفاده از تار موی بلندتر بیشتر می باشد.

قطعی بودن نتیجه ترمیم مو به روش HRT

کاشت موی دائمی با تمام مصائب و دردسرهای که دارد و هزینه هایی که باید تقبل نمایید یک روش کاشت قطعی نبوده و ممکن است پس از مدتی با ریزش مجدد مو مواجه گردید. با این حال ترمیم مو به روش HRT یک روش کاملا قطعی بوده و در صورتی که فرد به مشکلات پوستی لاعلاج در بستر مو و در کف سر مبتلا نباشد به راحتی قابل الصاق و فیکس شدن است. پس از فیکس شدن شما با مسئله ای با عنوان ریزش موی ترمیم شده و یا پروتز شدن مواجه نخواهید شد.

مرکز تخصصی پروتز و ترمیم مو تیامسیس

در صورتی که با مطالعه این مقاله تصصمی خود را برای انجام پروتز مو و یا ترمیم مو گرفته اید می توانید همینک با شماره های موجود بر روی وب سایت تیامسیس تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس کلینیک تیامسیس به طور حضوری مراجعه فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *