کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

ترمیم موی سر و نکاتی درباره آن

ترمیم موی سر و نکاتی درباره آن

روش های ترمیم موی سر به دلیل اینکه بر روی پوست کاشته نمی شوند معمولا طراوت و تازگی خود را از دست داده به همین خاطر هم دوام کوتاه مدتی دارند . البته روش های ترمیم مو هم در دوره ی دوام آن تاثیر بسزایی دارد که ما از روش های تقلبی یا اصلی و استاندارد استفاده کنیم . متاسفانه روش های تقلبی به خاطر سود و بازدهی بیشتر بدون هیچگونه نظارتی در حال انجام است.

ترمیم موی سر آقایان و خانم ها

ریزش مو در اقایان نسبت به خانم ها بیشتر و مشهود تر است و معمولا اقایان بلافاصله بعد از ریزش موهای خود به فکر ترمیم ان می افتند . ابتدا به کلینیک های متخصص پوست و مو می روند و وقتی از قرص و دارو ها جوابی نگرفتند به سمت کاشت یا ترمیم موی سر می روند که باز هم همه ی اقایان شرایط کاشت مو را دارا نیستند.

اما در خانم ها که نماد زیبایی هستند و مو برایشان از پارامتر های اصلی زیبایی به شمار می رود مشکلاتی از قبیل ریزش مو حتی به واسطه ی وراثت هم وجود دارد.اما برعکس اقایان درصد بسیار زیادی از زنان قادر به کاشت مو نیستند و پس از جواب نگرفتن از قرص و داروها عمدتا به سمت ترمیم مو روی می آورند.

ترمیم موی سر بیماران

گاهی وقتا ریزش موی سر به واسطه ی وراثت یا عوامل رایج رخ نمی دهد بلکه بیماری های خاصی باعث همچین اتفاقی می شوند که چاره ی بیشتر آن ها ترمیم موی سر هست . بیماری هایی چون آلویسی , سوختگی , لینکن پلان , فشار خون , بیماری های قلبی , ایدز , پسوریازیس , هپاتیت و… از جمله ی بیماری هایی هستند که نیاز به ترمیم مو دارند.

ترس از شناسایی شدن

یکی از فاکتور هایی که هر کسی از ترمیم موی سر خود توقع می کند عدم شناسایی شدن آن است. این بدین معنی است که فرد دوست ندارد وقتی موی خود را ترمیم می کند کسی تشخیص دهد که این کار رخ داده و مانند کلاه گیس معلوم نشود که مصنوعی ست.اما باید گفت که نگرانی ای در مورد ترمیم مو نیست و فقط پزشکان متوجه آن می شوند.

نکاتی درباره ی ترمیم موی سر

  • ترمیم مو بدون نیاز به عمل جراحی می باشد
  • ترمیم مو در بازه ی یک روزه انجام می شود
  • هزینه ی ترمیم موی سر از کاشت کمتر است
  • ترمیم مو موقتی ست و معمولا دوره ای بین یک تا سه سال است
  • ترمیم مو به موهای طبیعی شما آسیبی نمیزند
  • موها بعد از ترمیم نیاز به مراقبت دارند
  • بهتر است سر و موهارو زود به زود مورد شستشو تا بوی بد ایجاد نشود
  • بانک موی قوی از عوامل موثر درترمیم و بازسازی موی سر

بانک موی سر

بانک مو به قسمتی گفته می شود که گرافت های مو از آن جا تأمین می شود و می تواند یک منبع مناسب برای ” کاشت مو ” باشد.

گرافت های مو درحالت برداشت از بانک مو تغذیه می کنند. هرچقدر بانک مو قوی تر باشد برای ترمیم مو فضای بهتری ایجاد میشود به خصوص روش درHRH

روش جدید ترمیم موی سر به وسیله HRH

HRHبه دو روش قابل انجام است :  روش اول کراتین گیاهی روی سر شخص انجام میشود تا موها جذب و فیکس شوند که این روش هیچ گونه عوارضی ندارد در روش دوم موی سر توسط دستگاه هایی اسکن شده تا قدرت ریشه ی مو تعیین شود و تارهای موی طبیعی لابه لای موهای فرد قرار میگیرند. در این روش خط رویش مو ها به طور طبیعی قرار می گیرد و نیاز به مراجعه ی دوباره نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *