کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

بهترین کلینیک پوست و مو

کلینیک پوست و مو نامی بسیار آشنا در قرن حاضر و علی الخصوص در کشور ایران که هر روز نیز شاهد افزایش تعداد آن ها هستیم. چنین رشد روز افزونی، آشنایی با بهترین کلینیک پوست و مو را برای مراجعه کنندگان بیش از پیش ضروری ساخته است.

شناسایی برترین مراکز پوست و مو کار چندان راحتی نمی باشد با این حال شما می توانید با روش های مختلف سعی در شناخت بهترین مراکز مربوطه نمایید. بنابراین بهتر است ابتدا با اقدامات درمانی و خدمات پزشکی چنین مراکزی آشنا شویم.

فعالیت های درمانی در کلینیک پوست و مو

کلینیک های پوست و مو در نتیجه نیاز روانی انسان ها به زیباسازی ظاهری ایجاد گردید. پوست و مو مهمترین ارکان تشکیل دهنده ظاهر یک انسان بوده و کمتر انسانی را می توان در سراسر این کره پهناور یافت که علاقه خاصی به زیبایی و زیباسازی ظاهر خود نداشته باشد.

کلینیک های پوست و مو تمامی فعالیت های مربوط به پاکسازی پوست، تقویت مو، لیزر مو و خدماتی از این قبیل را ارائه نموده و با گذشت زمان دامنه فعالیت خود را گسترش داده و به صورت تخصصی تر عمل می نمایند.

در این میان مراکز ترمیم و پروتز مو در سالیان اخیر محبوبیت بسیاری به دست آورده اند. این گونه مراکز با ارائه خدمات مقرون به صرفه، بدون عوارض مربوط به کاشت مو، رضایت مراجعه کنندگان را در سطح بسیار بالایی کسب نموده اند و با پیشرفت تکنولوژی های مربوطه، روند رو به رشدی داشته اند.

شرایط یک کلینیک پوست و موی معتبر

شاید تا کنون برای شناخت یک مرکز مناسب در خصوص خدمات درمانی مربوط به پوست و مو، صرفا به شنیده های خود و گفته های دیگران اکتفا کرده باشید. با این حال بد نیست شرایط یک کلینیک پوست و موی معتبر را نیز مطالعه نموده و به یک دیدگاه منطقی تر و کاربردی در این زمینه دست یابید. در یک دسته بندی کلی می توان شرایط یک کلینیک پوست و موی معتبر را این گونه بیان نمود:

  • پروانه بهره برداری رسمی از وزارت بهداشت
  • کادر پزشکی کاملا حرفه ای و متخصص
  • حمایت مالی از مراجعین خود
  • تجهیزات و امکانات پیشرفته
  • کادر درمانی و اداری
  • خدمات گسترده درمانی

در ادامه به بررسی اجمالی هر کدام از موارد فوق می پردازیم.

پروانه بهره برداری رسمی از وزارت بهداشت

این مجوز مهمترین ادله موجود جهت شناخت اعتبار یک مرکز درمانی و بهداشتی است. وزارت بهداشت با توجه به بررسی مرکز مربوطه و دارا بودن شرایط لازم پزشکی و بهداشتی لازم مبادرت به ارائه این مجوز نموده و از ارائه این مجوز به مراکزی که دارای شرایط لازم نباشند، خودداری می نماید. مراکز درمانی موظف هستند مجوز وزارت بهداشت را در معرض دید تمام مراجعه کنندگان قرار دهند.

لازم به ذکر است که بسیاری از مجوزهای نصب شده بر روی دیوار مراکز درمانی و بهداشتی، مجوز ساختمان مربوطه بوده و هر یک از پرسنل کادر پزشکی و بهداشتی نیز باید داری مجوز شخصی باشند.

کادر پزشکی کاملا حرفه ای و متخصص

به جرئت می توان گفت که این مقوله، مهمترین ادله شناخت یک موسسه حرفه ای و قابل اعتماد است. شما با تحقیق و تفحص در خصوص سوابق کاری و فعالیت های تیم پزشکی کلینیک مورد نظر خود، می توانید گام بسیار مهمی در زمینه شناخت بهترین کلینیک پوست و مو بردارید.

حمایت مالی از مراجعین خود

این ویژگی در سوگندنامه پزشکی نیز یاد شده است. یک پزشک متخصص و یا عمومی باید منافع معنوی بیمار را بر منافع مالی خود مقدم بدارد. برترین کلینیک های پوست و مو در سراسر جهان خدمات صادقانه خود را برای مراجعه کنندگان، اعم از فقیر و غنی ارائه داده و با بیمارانی که از لحاظ مالی توانایی اقتصادی لازم را ندارند و در عین حال به شدت به خدمات درمانی در عرصه زیبایی نیازمندند مدارا می کنند.

تجهیزات و امکانات پیشرفته

یک کلینیک پزشکی به ویژه در عرصه پوست و مو هرگز بدون امکانات بروز و پیشرفته قادر به ارائه خدمات درمانی قابل قبولی به مراجعین خود نمی باشد. تجهیزات عرصه پزشکی بخصوص در حیطه علوم پزشکی مربوط به پوست و مو همواره در حال پیشرفت بوده و ما همه روزه با افزایش سطح کیفی این امکانات در سطح جهانی روبرو هستیم.

یک کلینیک پوست و موی کاملا معتبر، همواره از پیشرفت های به وجود آمده در این عرصه نهایت استفاده را نموده و بهترین عملکرد خود را به مراجعه کنندگان ارائه می نماید.

کادر درمانی و اداری

بهترین کلینیک پوست و مو در سراسر کشور، دارای یک کادر درمانی و اداری ویژه هستند که تعداد آن ها با گستردگی کلینیک مورد نظر ارتباط مستقیمی دارد.

کادر درمانی و اداری نیز از حیث مسائل اخلاقی و نحوه ارائه خدمات درمانی و اداری، تاثیر بسزایی در افزایش مراجعات عمومی دارند. در زمان سنجش اعتبار کلینیک پوست و مو از بررسی این امر غافل نگردید.

خدمات گسترده درمانی

ارائه خدمات در کلینیک پوست و مو ارتباط بسیار زیادی با مساحت ساختمان مورد نظر، تخصص تیم پزشکی و کادر درمانی، تجهیزات و امکانات موجود و همچنین مجوزهای دریافت شده از وزارت بهداشت دارد.

اصولا گستردگی خدمات ارائه شده در یک مرکز درمانی همچون ترمیم و پروتز مو و یا ترمیم پوست و مواردی از این قبیل، نشان دهنده توسعه فعالیت حرفه ای مرکز مورد نظر در نتیجه مواردی است که فوقا ذکر نمودیم.

بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو

اگر قصد ترمیم مو را دارید، در این خصوص وسواس بیشتری به خرج داده و از اعتمادهای بی پایه و اساس به مراکز اشباع شده در این زمینه بپرهیزید. پروتز مو باید تحت نظر افراد متخصص و بسیار ماهر انجام گردد و در صورت عدم دقت به سوابق حرفه ای پزشک مورد نظر، ممکن است با نتیجه مطلوبی همراه نگردد.

شاید برای شما سوال باشد که چرا در خصوص ترمیم و پروتز مو هشدار دادیم؟ ترمیم مو در زمره فعالیت های بدون عارضه قرار دارد و عوارض مربوطه صرفا از انتخاب یک مرکز نامعتبر و بدون سوابق کاری مثبت در عرصه مربوطه ناشی می گردد. بنابراین اگر فصد پروتز مو را دارید، می توانید با انتخاب یک مرکز تخصصی کاملا معتبر در این زمینه، نتیجه قابل قبولی را به دست آورید.

موسسه فوق تخصصی ترمیم و پروتز موی تیامسیس به عنوان یکی از بهترین مراکز شناخته شده در ایران، خدمات حرفه ای و تخصصی خود را به مراجعین محترم ارائه نموده و در سالیان متمادی فعالیت خود، توانسته است اعتبار قابل توجهی را به دست بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *