کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

بهترین مرکز و پزشک کاشت مو کجاست؟

امروزه مسائل مربوط به زیبایی و ظاهر انسان ها یکی از مهمترین مباحث موجود در سطح رسانه های اجتماعی و مجالس مختلف علمی و غیر علمی است. در این میان کاشت مو و مسائل مربوط به ریزش موی شدید با چالش های بسیاری مواجه شده است و افراد جامعه سوالات بسیاری در این عرصه مطرح می نمایند. از جمله مهمترین سوالات مطروحه در این زمینه، چگونگی شناخت یک موسسه معتبر پزشکی پوست و مو و یک پزشک کاشت مو می باشد. در ادامه سعی خواهیم نمود شما را با روش های شناسایی برترین کلینیک های پوست و مو در تهران و دیگر نقاط ایران آشنا سازیم.

برترین مراکز کاشت مو

شناخت برترین مراکز کاشت مو کار چندان راحتی نخواهد بود اما با توجه به اهمیت ظاهر انسان در فعالیت های اجتماعی و غیر اجتماعی، مبادرت به شناخت برترین موسسات تخصصی و فوق تخصصی پوست و مو و به تبع آن کاشت مو، امری ضروری و قابل پیگیری است.

امروزه تعداد چنین موسساتی در حال افزایش بوده و این امر کار شما را اندکی سخت تر می نماید. با این حال قدرت انتخاب بیشتری را نیز در اختیار شما قرار داده و می توانید عرصه رقابت قیمت های ارائه شده را با کیفیت کاری موسسات کاشت مو سنجیده و یک مرکز مناسب را انتخاب نمایید. اکنون روش های مختلف شناسایی برترین موسسات پوست مو اعم از خدمات مربوط به کاشت مو، ترمیم و پروتز مو را مرور می کنیم.

مجوز رسمی وزارت بهداشت

رویت مجوز رسمی وزارت بهداشت، ساده ترین روش برای کسب اطمینان از اصالت قانونی کلینیک کاشت مو می باشد. با این حال این مجوز اصولا با شرایط خاصی صادر می گردد و ممکن است شامل تمام اعضای تیم پزشکی موجود در مرکز کاشت مو نگردد. بنابراین لازم است مجوز اعضای حاضر در کیلینیک را به نحوی بررسی نموده و از مجوز رسمی وزارت بهداشت برای تمام اعضای تیم پزشکی اطمینان حاصل نمایید.

امکانات مناسب و تجهیزات مدرن و به روز جهان

امکانات پزشکی بویژه در حوزه پوست و مو همه روزه در سطح جهانی به روز تر و پیشرفته تر می شوند. شما می توانید بهترین دستگاه های موجود در کلینیک های درجه یک را در سایت های مختلف علمی بررسی کرده و در مراجعات اولیه به کلینیک مورد نظر خود، در خصوص برند دستگاه های موجود، نوع و اصالت آن ها پرس و جو نمایید.

تجربه و مهارت پزشک کاشت مو

یک مرکز پوست و موی متعهد در تمامی عرصه های مختلف خدمات رسانی خود، تجربه و مهارت پزشکان را در اولویت کاری خود قرار داده و با سنجش تعهد و زبردستی تیم پزشکی، از حضور اعضای غیر متعهد جلوگیری می کند.

این امر را در نظر داشته باشید که پیدا نمودن یک موسسه تخخصصی و فوق تخصصی با پزشکان بسیار ماهر و با تجربه می تواند بهترین نتیجه ممکن را برای شما به دنبال داشته باشد.

سابقه کاری مرکز و پزشک کاشت مو

تحقیق و تفحص در این زمینه شاید مهمترین و البته دشوارترین کار ممکن در زمینه شناخت یک موسسه بسیار معتبر و مناسب باشد. شما می توانید سوابق کاری مرکز و پزشک کاشت مو را در اسناد رسمی تیم جراحی، وب سایت های معتبر چنین موسسات و حتی در تماس شخصی با مراجعه کنندگان قبلی به دست آورید. دستیابی به سابقه کاری مرکز و پزشک کاشت مو هر چند کار بسیار دشواری می باشد با این حال غیر ممکن نبوده و ارزش صرف وقت و هزینه بسیاری را دارد.

حسن معاشرت کادر درمانی و پزشک کاشت مو

این امر تحت قوانین انتظامی اصناف پزشکان بررسی می گردد. مسائل روانی و اقتصادی مراجعه کنندگان با حسن معاشرت کادر درمانی، اداری و خدماتی یک موسسه متعهد گره خورده است. چنین موسساتی هرگز منافع مالی صرف را بر منافع درمانی مراجعه کنندگان ترجیح نمی دهند.

حسن معاشرت کادر درمانی و دیگر مسوولین مرکز کاشت مو را می توانید در مراجعات اولیه خود بررسی نموده و به نتیجه گیری مناسب دست یابید.

بهترین مرکز ترمیم و پروتز مو

در صورتی که با توجه به عوارض بسیار جدی کاشت مو، تصمیم به ترمیم و پروتز مو گرفته اید می توانید تمام موارد فوق الذکر را برای شناسایی برترین مراکز مربوط به ترمیم مو و پروتز مو به کار ببرید.

ترمیم و پروتز مو با هیچ کدام از عوارض فوق الذکر رو به رو نبوده و شما می توانید با خیال راحت  و بدون ایجاد مسئله خاصی، ظاهر زیبا و باب میل خود را به دست آورید.

در زمینه ترمیم و پروتز مو می توانید به موسسه فوق تخصصی تیامسیس اعتماد نموده و با یک قیمت مناسب و با بهره گیری از برترین خدمات درمانی و بهداشتی، مبادرت به ترمیم موهای از دست رفته خود نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *