کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

بهترین مرکز درمان ریزش مو کجاست؟

ریزش مو مشکلی که گریبانگیر بسیاری از افراد جامعه در نقاط مختلف کشور و دیگر نقاط جهان است. فقیر و غنی و یا مرد و زن هم نمی شناسد. این مشکل را با هر کسی در میان می گذارید، یک راه حل نوین ارائه می دهد و شما را به شدت امیدوار می کند؛ اما غالبا پس از تجربه روش های متنوع و گاها عجیب و غریب به این نتیجه می رسید که باید با این مشکل بسیار دردسر ساز بسازید و بعضا از امتحان روش های دیگر جهت جلوگیری از ریزش مو نا امید می شوید. با این حال افراد باهوش از همان ابتدا، درمان ریزش موی خود را از طریق کیلینیک های معتبر دنبال می کنند و کار را به اهل فن در رشته پزشکی و با تخصص پوست و مو می سپارند. با ما همراه باشید تا اطلاعات فوق العاده ای را جهت معرفی بهترین مرکز درمان ریزش مو و موهای از دست رفته را در اختیار شما قرار دهیم.

در انتخاب یک کلینیک مناسب جهت درمان ریزش مو به چه مواردی دقت کنیم؟

هرگز به صورت عجولانه مبادرت به انتخاب یک کلینیک پزشکی جهت درمان ریزش مو ننمایید. فریب تبلیغات گمراه کننده سایت ها و پیج های مختلف در انواع شبکه های مجازی را هم نخورید.

شناخت یک کیلینیک مناسب جهت درمان ریزش مو کار غیر ممکنی نیست با این حال احتیاج به جست و جو و صبر و حوصله بسیاری دارد. اگر مراحل ذیل را سپری نمایید، قادر خواهید بود یک کلینیک پزشکی کاملا معتبر را در زمینه ریزش مو انتخاب نمایید.

مراحل مربوطه را در قالب دریافت مجوز وزارت بهداشت، حسن شهرت و سابقه کاری در زمینه های متنوع اعم از درمان ریزش مو و یا مواردی از قبیل پروتز مو و یا ترمیم مو باید جست و جو نمود.

مجوز وزارت بهداشت

اولین و مهمترین کاری که باید برای شناخت یک مرکز درمانی اعم از درمان ریزش مو و یا موارد دیگر مورد توجه قرار دهید، توجه به مجوز وزارت بهداشت است که اصل و یا تصویر آن در معرض دید مراجعه کنندگان قرار می گیرد. دقت نمایید که در مجوز مربوطه، تخصص مورد نظر ( پوست و مو ) درج شده باشد و صرفا به تبلیغات ارائه شده بسنده نکنید.

یکی از راه های عملی و بسیار راحت برای سنجش مجوز مربوطه، استعلام شماره تلفن مرکز درمانی مورد نظر از مخابرات ( 118 ) است. چرا که تمام مراکز درمانی که از وزارت بهداشت مجوز دارند، موظف به ثبت شماره تلفن مرکز خود در مخابرات می باشند.

حسن شهرت

مطمئن باشید یک مرکز پزشکی بسیار فعال و با رعایت آداب معاشرت و توجه به مسائل اقتصادی مراجعین، هرگز منزوی و بی نام و نشان نمی ماند. شما با چند بار مراجعه به یک مرکز درمانی در خصوص درمان ریزش مو، پروتز مو و یا کاشت مو، به خوبی متوجه رعایت مسائل اخلاقی در آنجا خواهید شد.

هرگز آداب و رفتار کادر پزشکی را در کیلینیک های پوست و مو نادیده نگیرید. اخلاق نامناسب کادر پزشکی در برخی از کیلینیک ها می تواند شما را از ادامه درمان منصرف نماید. با این حال شما نمی توانید در خصوص هزینه هایی که پرداخت کرده اید، درخواستی داشته باشید؛ هر چند نتیجه مطلوب را به دست نیاورده باشید.

سابقه کاری

اگر پیش از مراجعه به یک کلینیک پوست مو جهت درمان ریزش مو ، با صبر و حوصله بسیاری به تحقیق در خصوص سابقه کاری آن بپردازید، بدون شک می توانید نتیجه بسیار دقیق و مشخصی را از درمان خود به دست آورید.

در این خصوص می توانید به وب سایت های مربوط به درمان ریزش مو مراجعه کرده و نظرات افرادی را که تحت درمان قرار گرفته اند، مطالعه نمایید.

اصولا کلینیک های متعهد در حیطه درمان مشکلات پوست و مو در تمام زمینه های مرتبط با رشته خود، فعالیت قابل قبولی دارند. به عنوان مثال یک کیلینیک معروف و متعهد در زمینه پروتز مو و جبران موهای از دست رفته مراجعه کنندگان، می تواند تعهد قابل قبولی نیز در خصوص درمان ریزش مو داشته باشد.

مرکز فوق تخصصی تیامسیس

موسسه فوق تخصصی تیامسیس با سال ها سابقه موفقت آمیز در خصوص پروتز مو، ترمیم مو، درمان ریزش مو و دیگر مسائل مربوط به موی انسان، یکی از معتبرترین مراکز داخلی در خصوص موارد فوق الذکر است.

تمام خدمات ارائه شده در این مرکز منبطق با تعهدات فنی و اخلاقیات درج شده در آیین نامه اصناف پزشکی بوده و تضمین خدمات مربوطه می تواند گویای کیفیت کادر پزشکی در این موسسه فوق تخصصی باشد.

در صورتی که قصد درمان ریزش مو، پروتز مو و یا ترمیم مو را دارید، می توانید به موسسه فوق تخصصی ما اعتماد نموده و بهترین خدمات ممکن را در بهترین فضای درمانی با امکانات بهداشتی و پزشکی فوق العاده پیشرفته و منطبق با تکنولوژی روز جهان دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *