کرج - عظیمیه

بلوار کاج،بین خیابان ندای جنوبی و نیک نژاد، ساختمان بامبینو، طبقه سوم واحد ۹

۰۲۶-۳۴۰۹۰۱۵۳

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

بالاترین تراکم کاشت مو چقدر است؟

شاید شما نیز تصور نموده اید که پس از کاشت مو با یک موی متراکم و پرپشت مواجه خواهید شد. اما این یک باور نادرست است که متاسفانه در خصوص آن اطلاع رسانی خاصی صورت نمی پذیرد. علاوه بر عدم اطلاع رسانی با تبلیغات بسیاری در زمینه افزایش بسیار زیاد تراکم مو نیز برخورد می کنیم که صرفا جنبه تبلیغی و کسب منافع مالی دارند. در این مقاله بالاترین تراکم کاشت مو به صورت دائم را بررسی نموده و سپس به تشریح این موضوع در خصوص پروتز مو خواهیم پرداخت.

تبلیغات فراتر از واقعیت می گویند

تبلیغات موجود در فضای مجازی و دنیای واقعی با ذکر مزایای بسیاری برای کاشت مو همراه است بی آنکه اقدامی در خصوص ذکر عوارض و محدودیت های آن به صورت جدی صورت گیرد. بهترین راه حل ممکن افزایش اطلاعات علمی در این زمینه است. بنابراین برای انتخاب روش مناسب جهت افزایش تراکم موی سر و همچنین انتخاب کلینیک مناسب، صرفا به تبلیغات صورت گرفته در این عرصه اکتفا نکنید و  زمان بیشتری را صرف مشاهده نتایج به دست آمده از کاشت مو در موسسات مختلف نمایید.

میزان تراکم کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟

میزان تراکم موهای کاشت شده با توجه به چند عامل بسیار مهم تعیین می گردد. در صورتی که یکی از عوامل ذیل شرایط لازم را نداشته باشد به تراکم کاشت موی مطلوب در عرصه پزشکی دست پیدا نمی کنیم. این عوامل عبارتند از:

  • مهارت، تجربه و وجدان کاری پزشک و دیگر اعضای تیم درمانی
  • تجهیزات پیشرفته و لوازم کاشت موی مدرن در کلینیک مورد نظر
  • بانک موی مناسب در بیمار

لازم به ذکر است که مقصود از بانک موی مناسب در فرد مراجعه کننده، بانک مو در ناحیه سر می باشد و دیگر اعضای بدن را شامل نمی گردد.

محدودیت برداشت مو از ناحیه سر

یکی از مهمترین محدودیت هایی که در خصوص بالاترین افزایش تراکم کاشت مو وجود دارد، این است که پزشک اجازه برداشت بیش از حد مجاز از موی داخل گرافت های موجود در بانک مو را ندارد. برداشت مو در روش ترکیبی که با بیشترین تراکم مو همراه است هرگز به بیش از 4500 تار مو نخواهد رسید. برداشت بیش از حد مو، ممکن است به طاسی در نقاط اهدا کننده نیز بیانجامد. بنابراین به نظر می رسد صرفا مسئله طاسی حل می شود و مسئله ای دیگر با عنوان عدم تراکم مو در تمامی نقاط اعم از اهدا کننده و دریافت کننده، جایگزین می گردد.

محدودیت برداشت مو به روش BHT

برداشت مو از ناحیه ریش و قفسه سینه و دیگر بخش های بدن به کاشت موی BHT معروف است و در افرادی با بانک موی بسیار ضعیف کاربرد دارد. محدودیت برداشت مو در این روش بیشتر از دیگر روش های موجود بوده و اغلب به یک نتیجه مطلوب نیز منتهی نمی گردد. فردی که بانک موی ضعیفی دارد صرفا می تواند 1500 تار مو را در ناحیه ریش دریافت نموده و این محدودیت در دیگر نقاط بدن که میزان مو کمتر و نازک تر است با محدویت بیشتری همراه خواهد بود. دریافت ترکیبی از موهای ریش، قفسه سینه و دیگر نقاط بدن نیز به یک دسته موی ناهماهنگ و با حالت پذیری دشوار بر روی سر منجر می گردد.

بالاترین تراکم کاشت موی نیمه دائم

منظور از کاشت موی نیمه دائم، پروتز مو می باشد. این روش مدرن تر و مطلوب تر بوده و می تواند بالاترین تراکم را  برای شما به ارمغان آورد. در این روش صرفا نیاز دارید به کلینیک فوق تخصصی تیامسیس مراجعه نموده و مشاوره لازم را جهت پروتز مو دریافت نمایید. مهارت، تجربه، سابقه و امکانات کلینیک تیامسیس را بررسی نموده و سپس به پروتز مو خود در این کلینیک اقدام کنید. سعی کنید از انتخاب کلینیک های ارزان قیمت و یا کلینیک هایی که با وعده امکانات و یا کیفیت بالاتر مبلغ بسیار زیادی را مطالبه می نمایند خودداری نمایید.

پروتز مو و افزایش تراکم مو در بانوان

پروتز مو علاوه بر درمان طاسی شدید و مزمن و یا حتی خفیف در آقایان جهت افزایش تراکم مو در بانوان نیز بکار می رود. بسیاری از بانوان با هدف داشتن موهایی پر پشت و زیبا، به جای مصرف داروهای مختلف که اغلب با مسائل گوارشی و کبدی همراه می باشند و یا استفاده از داروهای موضعی و یا شامپوها و لوسیون های گران قیمت، پروتز مو را ترجیح می دهند.

ترمیم مو به چه معناست؟

درصورتی که علاوه بر رفع طاسی، میزان تراکم مو نیز برای شما مهم است بنابراین مبادرت به پروتز مو نموده اید، باید در دوره های مشخص یک ساله و بعضا طولانی تر مبادرت به ترمیم مو نمایید. ترمیم مو نیز در کلینیک پروتز مو به عمل می آید. کلینیک ترمیم و پروتز مو تیامسیس با ارائه برترین خدمات در این زمینه و با استفاده از  مدرن ترین تجهیزات موجود در سطح جهان، آماده پذیرش شما مراجعه کنندگان جهت ترمیم و پروتز مو می باشد. برای این منظور تنها کافی است با شماره های موجود بر روی سایت این کلینیک تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *